Sidebar

19
ne, srp

Jedním z nejčastějších cílů rhybaření ve světě jsou PayPal účty. V rámci jejich většího zabezpečení začal PayPal nabízet v testovacím provozu bezpečnostní klíče.

Volně šířitelných kulečníkových simulací je na internetu docela dost, ale jen málokterá se může pyšnit takovou kvalitou, jako Carom3D.

Lákají vás pirátské bitvy, lodě střílející po sobě z ohromných děl, hákování, pití rumu a vůbec všechno, co k pirátskému životu patří? Pak určitě vyzkoušejte Sea of Chaos.

USB porty jsou dnes jistě nejrozšířenější možností připojení periférií. Možná jste ale ani netušili, k čemu všemu lze využít Váš USB port. V tomto článku najdete spoustu zajímavostí, jenž by Vám mohli usnadnit práci nebo jen proslunit den.

Používáte ICQ nebo jiný komunikační program či protokol? Víte jaké máte jiné možnosti? Víte jaké důvody by vás mohly vést k přechodu na Jabber?

Zajímavá novinka pro přátele zelené energie. Jedná se o bezdrátový set klávesnice s myší, ve kterém je klávesnice napájená sluneční energií.

Vytvoření nového účtu na GMailu už je možné i bez pozvánek. Google tuto možnost nově otevřel pro Evropu, Afriku, Brazílii a Blízký východ.

Komunikační program Skype prý získává pomocí jedné ze svých utilitek z BIOSu počítače informace, které jednoznačně identifikují konkrétní počítač. Proč to však dělá není jasné.

Další články...