Sidebar

19
ne, srp

Internet Explorer po několika letech představil Internet Explorer 7, v současné době je dostupný i v češtině. My si ho dnes pokusíme srovnat s prohlížečem Firefox v aktuální verzi 2.

Apple se rozhodl že patch pro odemknutí podpory 802.11n u Maců, které ji mají hardwarově zabudovanou, ale nepovolenou, bude nakonec zadarma. (Zdroj: Apple)

Vyplňování webových formulářů může být otravné. Zvláště, když se formuláře ptají pořád na to samé. Zautomatizujte tuto činnost inteligentním správcem hesel a osobních údajů RoboForm.

Google oficiálně demilitarizoval svůj vyhledávač. Alespoň pokud jde o google bomby. Už tedy žádné "relevantní" odkazy na weby politiků po zadání frází jako je "absolutní selhání".

Firmy združené v ECIS si stěžují na Microsoft pro opětovné porušování antimonopolních zákonů EU. Měl se jich dopustit při koncepci Windows Vista a opakovat tak situaci, za kterou dostal v roce 2004 pokutu od Evropské komise.

Během několika měsíců plánuje YouTube zavést nejen reklamy před videa, ale i přerozdělování části zisku, který z reklam získá, uživatelům, kteří videa na server nahráli

Během minulého týdne se objevila zpráva, že firma Microsoft chtěla zaplatit editaci jednoho ze záznamů ve Wikipedii. Je to opravdu nekorektní krok? A hlavně - proč je něco takového vůbec zapotřebí?

Který český aukční server je nejlepší? Závěrečný díl seriálu shrnuje základní principy internetových aukcí a vzájemně porovnává představené internetové aukce.

Administrační systému webzinu Živě.cz byl dnes hacknut využitím XSS zranitelností. Úspěšný hacker za sebou zanechal přímo na Živě článek o svém průniku. Ten už je samozřejmě smazán, ale jak bylo vše provedeno se můžete dočíst na Syslovo Webblogu.

Další články...