Sidebar

27
čt, čec

Digitální fotografie se v dnešní době stala samozřejmostí a existují programy, které nám pomůžou fotografie importovat, spravovat, prohlížet, upravovat a publikovat. Nová verze programu Picasa tyto úlohy splní, a co všechno umí?

Ohnivou liškou myslím internetový prohlížeč Mozilla Firefox, ačkoli v překladu znamená panda červená. Vývojáři právě připravují zcela novou verzi s označením 2.0 a pro uživatele je nyní k dispozici beta 2, pojďme si ukázat, co nového nám přinese.

Na první pohled pouze další z řady utilit, které zmenšují data, uložená na video discích DVD. Ve skutečnosti funguje ratDVD trochu odlišně. Podívejme se tedy podrobněji na způsob, jakým dostaneme data z DVD do souboru ratDVD.

Jen někteří vědí, že Opera, jeden ze tří nejpoužívanějších prohlížečů současnosti, obsahuje kromě mnoha jiných vychytávek také e-mailového klienta. V následujícím článku si ukážeme, jak jej správně nastavit a pracovat s ním.

Na rozdíl od své velké konkurence je FreshDiagnose freeware s tím, že zpřístupnění všech funkcí vyžaduje bezplatnou registraci. Podívejme se tedy na zoubek tomuto malému příbuznému SiSoft Sandry a poodhalte tajemství vašeho počítače.

V dnešní době se člověk pohybující se na internetu téměř neobejde bez přístupu k FTP serverům. Klientů pro přístup je celá řada. Ovšem proč shánět a instalovat další program, když jej třeba již dávno ve svém počítače máte, pouze o něm nevíte?

O webovém prohlížeči Firefoxu už byly popsány stohy papíru, ale málokterý začínající uživatel zná jednoduchá rozšíření, jako jsou např. AdBlock, AutoCopy, Mouse Gestures, PDF Download, která usnadní prohlížení webových stránek.

V následujícím článku si představíme konkurenta dvou nejoblíbenějších velikánů na kompletní správu hudby v PC, Musicmatch Jukebox. Může se ve svých schopnostech vyrovnat Winampu a MediaMonkey?

Každému se občas stane, že si smaže nějaký důležitý dokument nebo celou složku. Jak ale vrátit zpátky čas a obnovit ztracená data? Právě při obnově dat vám může pomoci program Stellar Phoenix FAT & NTFS.

Potřebovali jste někdy data ukrýt před ostatními? Prohlíží si vaše dokumenty celá rodina a vás to dopaluje? Nebo trpíte paranoiou? Řešení se může skrývat v prográmku Cryptainer LE 6.1.

Snad každý má na počítači velké množství obrázků či digitálních fotek. K jejich správě máme na výběr z řady programů. Mezi pokročilejší nástroje pro správu fotografií patří i Ulead Photo Explorer, který si nyní představíme.

Vytvořili jsme pro vás program, díky němuž budete mít plnou kontrolu nad aktuálností veškerého nainstalovaného softwaru ve Vašem počítači. V současné době vám nabízíme beta verzi a budeme rádi, pokud ji budete testovat spolu s námi.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio