Sidebar

27
čt, čec

Potřebovali jste si někdy vytvořit kopii filmového DVD či hudebního CD? Narazili jste na problémy? Ano na tyto média jsou aplikovány ochrany proti kopírovaní. AnyDVD si s těmito ochranami poradí a umí ještě něco navíc.

Aplikace pro prohlížení a úpravu digitálních fotografií, animací nebo obrázků tvoří běžné softwarové vybavení většiny osobních počítačů. V dnešním článku si představíme program Thumbnailer and Converter.

Internet může být užitečným, ale i nebezpečným společníkem. Najdete na něm témeř vše. Bohužel existují lidé, co by chtěli najít i vaše soukromé údaje, mezi které patří například přihlašovací údaje k účtu v bance atd.

Malá pracovní plocha, věčný nedostatek místa pro ikony, nepřehlednost v záplavě spuštěných oken. Máte některý z těchto problémů? Pokud ano, možná vám pomůže vytvořit si novou virtuální pracovní plochu.

Poslední dobou se na internetu objevuje čím dál víc programů na tvorbu takzvaných slide show. Pojďme si společně vysvětlit, co vlastně slide show je a jak jej můžeme využít. Představíme si i dva programy pro jejich tvorbu.

Digitální fotografie či obrázky nejsou vždy přesně podle našich představ. Občas by potřebovaly malinko poupravit, aby vypadaly ještě lépe. Máme na to řadu vynikajících nástrojů, mezi které patří i PhotoFiltre.

Emaily se staly pro některé uživatele každodenním prostředkem pro komunikaci. Práce s emailem může být pohodlná, ale i pracná. To záleží především na použitém emailovém klientovi. Dnes se podíváme na zástupce z těch lepších klientů.

Maxthon představuje veřejnosti své nové dílo v podobě verze 2.0 Public Preview. Na co se můžeme těšit v budoucí finální dvojce, si už dnes trochu přiblížíme a podíváme se s jakými změnami přichází.

Pojďme se podívat, co nás čeká v budoucím operačním systému za vylepšení. Pokud se vám to bude líbit, můžete si ho pořídit i do současných Windows. K čemu to je? Jak na to? To se dozvíte v následujícím článku.

Vypalování dat je pro řadu uživatelů myslitelné pouze přes jeden, notoricky známý vypalovací software. Máme ovšem na výběr i konkurenční vypalovací programy, jako např. DeepBurner.

Denně jsme na internetu vystaveni různým nebezpečím. Jde zájmena o takzvané trojské koně, malware, spyware atd. Pojďme si nyní představit další program zaměřený na likvidaci takovýchto programů ve vašem PC.

Nedávno jsme pro vás spustili novou službu, která by měla pomoci všem uživatelům vyznat se ve světě software. O čem služba je, co přináší a jak je ji možné využít, přiblíží tento článek.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio