Sidebar

27
čt, čec

Přístup k internetu je teoreticky všude kolem nás. Každý ho může využívat tak, jak se mu zlíbí. Někdo pro zábavu, jiný pro práci. Najdou se ovšem lidi, kteří pomocí něj mohou krást vaše data a využívat váš počítač. Braňte se.

Základním prvkem pro práci s videem je jeho stáhnutí do počítače. K tomuto účelu slouží tzv. zachytávání, které je buď součástí kolosálních aplikací, nebo malých jednoúčelových prográmků. Jedním z nich je STOIK Capturer.

Alternativní klient pro řadu komunikačních protokolů se dočkal vydání nové verze. Co nám nová verze přináší, jaké nové vlastnosti skýtá a co obsahuje zkusí poodhalit tento článek.

Jak to bude s upgradem z předchozích verzí Windows na nově chystané Windows Vista? Přehledné vysvětlení vám poskytne jednoduchý diagram uvolněný přímo Microsoftem.

Velmi zajímavý, hlavně však nový přírůstek do rodiny Adobe Acrobat. Tentokráte software, který umožňuje nejen přetvářet formát PDF, ale jak název dává tušit, umí i něco, co se týká třech rozměrů.

Pohyblivé součástky mají svou životnost. Při pohybu se vytváří hluk. Jak tedy šetřit naše optické mechaniky a uši? Jednoduše, přejděte na virtuální mechaniky.

Audio nahrávky mohou obsahovat řadu informací o skladbě. Ne vždy je jejich obsah takový, jaký by měl ve skutečnosti být. Jak ovšem tyto informace pozměnit k obrazu svému nevyhovují-li nám? Zvolte jednu z nejjednodušších cest - Media Tagger.

Často narážíte na zajímavé články v novinách, či magazínech? Potřebujete získat digitální podobu tištěných dokumentů v rozumné formě? Pokud máte digitální fotoaparát či skener, stačí přidat chytrou aplikaci a můžete to udělat.

Antivirový program Avast! 4 Home je od svého uvedení na trh v roce 1999 užitečným pomocníkem v ochraně PC před viry. Při dnešní hrozbě šíření virů je kvalitní antivir nutností. Pojďme si nyní tento program blíže představit.

Problematika ohledně BitTorrent technologie je pro mnoho lidí stále ještě velkou neznámou. Z uživatelského hlediska není příliš třeba o tomto principu prakticky nic vědět, dnešní BitTorrent klienti obstarají všechnu námahu za vás.

TV tunery nabírají stále více a více na popularitě. Možná je to způsobeno rozšiřujícím se vysíláním digitální televize. Dnes se tedy podíváme na to, jak sledovat a nahrávat TV v počítači.

Počítač denně ohrožují spousty záškodníků. Tyto programy umožňují sledování vašeho PC a poskytování informací z něj nějaké třetí osobě, která jich může velmi citelně zneužít. Jak ale tyto škůdce najít a zlikvidovat?

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio