Sidebar

27
čt, čec

Máte rádi malé obrázky, nebo velká plátna? Tlusté štětce, nebo tvrdé tužky. Vodové, nebo syté barvy? Téměř vše, co vás ohledně malování může napadnout, ArtRage dokáže věrně nasimulovat.

Útoky z internetu stále nabírají na síle. Využíváte-li operační systém Windows XP, jste chráněni integrovanými ochrannými prostředky pomocí Service Packu 2. Tato ochrana se ale mnohdy ukázala jako chabá a bude vhodnější, když svůj počítač ochráníte i dalšími aplikacemi.

V dnešní době je k dispozici neskutečné množství informací v digitální podobě. Jejich zlomek můžeme mít uložen na několika sto gigabytových pevných discích. Jak se ale v tomto množství neztratit a snadno najít co potřebujeme?

Prohlížeč Firefox se konečně dočkal nové verze. Nejedná se o žádnou revoluci ve světě internetových prohlížečů, ale řada nových vlastností, které jsou nabízeny, přispěje k ještě většímu pohodlí na internetu.

V dnešním počítačovém světě se často můžete setkat s pojmem live CD. Co to znamená? Jaké výhody nám tyto CD/DVD přináší? Proč bychom měli mít nějaké takové CD připraveny ve stolku?

Na poli instant messengerů zaujímá hlavní pozici cca 5 klientů. Méně známí klienti mají těžkou pozici, probít se mezi těchto pět velikánů. I když uživatelům nabízejí výborné funkce, nejsou prostě tolik známí. QIP je alternativou za notoricky známé ICQ klienty.

Jednička mezi přehrávači je zase o něco propracovanější než doposud. Chcete-li se dozvědět, co nového přináší verze 2.0, nebo pokud jste o BS playeru neslyšeli, čím je tak mimořádný, čtěte směle dál.

Občas nenalezneme v ovladačích od grafické karty všechny funkce, které bychom si přáli. Nepřítomnost těchto funkcí neznamená, že je karta nepodporuje. Prozkoumejte možnosti své grafické karty a monitoru s vhodnou aplikací.

Nemůžete se již vyznat v nepřehledné haldě ikon na vaší ploše? Přijde vám prostředí Windows již přestárlé a chcete jej trochu oživit? Jednoduchá změna pomocí tzv. doků. V rozhodování, jaký program zvolit, může pomoci tento článek.

Nahrávání zvuků, reprodukovaných počítačem, je pro mnoho lidí tabu. Představa složitých procesů při nahrávání je však dávnou minulostí. Máme totiž velice schopné programy, které dřinu odvedou za nás.

Čas jde neúprosně dopředu, s ním i výkon osobních počítačů. Aby byl nějak využit, vyrábějí se stále náročnější aplikace, bude tomu tak i u kancelářských aplikací? Ulehčí nám vůbec práci?

Zálohování uživatelských dat není radno podceňovat. Lidé si nejčastěji uvědomí důležitost svých dokumentů a fotografií až ve chvíli, kdy o ně přijdou. A to je opravdu pozdě. Je nutné možným problémům předcházet a důležitá data pravidelně zálohovat.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio