Sidebar

24
ne, zář

Jeden ze známých internetových prohlížečů se konečně dočkal své finální verze. Jaké nové vlastnosti a funkce jsou pro nás přichystány? Co nabízí proti ostré konkurenci? Pojďme se podívat na Operu 9.0.

Nový pevný disk je před použitím zapotřebí naformátovat. Pro lepší orientaci ve vašich datech si můžete pevný disk rozdělit na více oddílů, které mohou být v různých souborových systémech. Jak se v tom zmatku vyznat?

Co vše vám může povědět základní deska o jednotlivých parametrech, které mají velký vliv na stabilitu vašeho počítače? Pojďme se podívat na aplikaci, která umí zobrazit důležité informace z čidel, která jsou umístěna na základní desce.

Prostorové modelování snadno a rychle, aneb jak si během chvilky pomocí pár tlačítek vytvořit vlastní trojrozměrný model reálného objektu. Zdá se vám to nemožné? Naopak, je to jednoduší než si myslíte.

Co dělá váš počítač, když na něm nepracujete? Po chvíli se zapne předefinovaný spořič obrazovky. Chcete mít originální spořič obrazovky? Nic vám nebrání v tom, vytvořit si svůj vlastní. Máme pro to skvělý nástroj.

Pokud jste připojeni k internetu, tak jste se s viry již mnohokrát setkali. Riziko tu však je, i když internet na svém počítači nemáte. Bát se ale nemusíte, je zde snadné řešení v podobě výkonného antiviru NOD32.

Mnozí si všimli, že vydavatel ICQ vypustil další verzi této velmi oblíbené komunikační aplikace tentokrát s číslem 5.1. Co nového je za tímto číslem ukryto? Vylepšení nebo problémy?

Mnoho z nás se možná někdy zabývalo otázkou, co se všedním vzhledem Windows. Zda-li by okoukaná okna nešla nějak zpestřit, dát jim nový kabát a případně přidat další funkce, zpříjemňující prostředí i práci.

Katalogizace DVD a VHS videotitulů si za posledních několik let získala velkou oblibu u uživatelů. Dnes si proto představíme další z užitečných programů, který vám při takové katalogizaci pomůže.

Po dlouhé době mezi nás zavítala další verze populárního přehrávače Windows Media Player, tentokrát ve verzi 11. Tato verze je zajímavá především svým vzhledem, který je totožný s verzí v operačním systému Windows Vista. Přibyly i nové funkce.

Tak opět k nám zavítala nová verze PowerDVD již s pořadovým číslem 7 a to rovnou ve dvou verzích. Přináší nám podporu nových standardů a několik nových funkcí. Co všechno může být vylepšeno na přehrávání DVD, se dozvíte v následujícím článku

Microsoft již delší dobu nabízí aplikaci Microsoft AntiSpyware, kterou odkoupil od firmy Giant a předělal k obrazu svému. V připravovaném operačním systému Windows Vista bude tento antispyware rovněž přítomen, ale již pod novým označením Windows Defender.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio