Sidebar

27
čt, čec

Microsoft již delší dobu nabízí aplikaci Microsoft AntiSpyware, kterou odkoupil od firmy Giant a předělal k obrazu svému. V připravovaném operačním systému Windows Vista bude tento antispyware rovněž přítomen, ale již pod novým označením Windows Defender.

Stává se vám často, že je při práci s počítačem načítání dat pomalejší a pomalejší? Kopírují se vám soubory delší dobu? Dioda pevného disku vám neustále svítí? Pokud ano, čtěte dále.

Internetová telefonní komunikace nabírá stále více na významu a oblibě. Tudíž je záhodno podívat se na funkce jednoho z nejznámějších programů, poskytujících tuto možnost. Jedná se o Skype.

Dnešní článek bude o natáčení videí ze všeho co se mihne na monitoru. Představíme vám programy pro natáčení dění na desktopu (vhodné na tvorbu tutoriálů), ale i programy vhodné pro tvorbu bijáků z náročných 3D her.

Vývoj programů v moderním světě jde stále rychleji kupředu. A také z toho důvodu vznikají stále nové licence. Je těžké si zapamatovat všechny, ale můžeme se alespoň podívat na některé nejpoužívanější.

QuickTime je velice populární aplikací na počítačích s operačním systémem Mac OS X, ještě aby ne, když oba produkty má na starost jedna společnost a to Apple. Ale co zbývá uživatelům operačního systému Windows?

Existuje spousta nástrojů, které se zabývají převodem. Většinou si okamžitě všimnete, že se liší svým vzhledem či možnostmi nastavení. Podstatnější rozdíl bývá ovšem v podpoře různých kodeků.

Hudební přehrávače. Je jich taková spousta, že člověk nemá čas ani sílu všechny ozkoušet a vybrat si přesně takový, jaký by mu vyhovoval. Je několik přehrávačů, které jsou skutečně na špici, ale používá je každý. Chcete se odlišovat? Sonique je tou správnou volbou.

Nebezpečí ze sítě nelze za žádných okolností podceňovat. Důvodem jsou zejména bezpečnostní rizika, která vznikají při absenci antiviru a firewallu v počítačích připojených k internetu, ale i do běžné místní počítačové sítě.

Bill Gates a společnost Microsoft připravuje velká opatření proti uživatelům nelegálního softwaru. Že by znamenaly budoucí Windows Vista konec pirátů v Čechách, na Moravě i ve světě?

V době rychlého internetu se může zdát používání Download manažerů zbytečností. Opak je ovšem pravdou. Ne vždy je internetové připojení stabilní, občas padá stahování ze strany serveru atd. Všechny tyto nepříjemné aspekty nám pomohou odstranit právě Download manažery.

Existuje mnoho zajímavých stránek s nepřeberným množstvím obrázků, hudby a videa. Na co klikat a proč zbytečně trávit čas jejich projížděním, když to za vás může udělat nějaký inteligentní robot. Chcete-li hodně "muziky" bez námahy, pořiďte si nějaký downloader.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio