Sidebar

27
čt, čec

Spyware patří mezi nejničivější aplikace, které mohou být do systému zavedeny. Možností jak se mu bránit je mnoho. Jednou z nich je i aplikace Acronis Privacy Expert, která vám poskytuje úplné zajištění soukromí při práci na počítači a odstranění veškerých stop vašich Internetových aktivit.

Ceny digitálních kamer jsou už přijatelnější, než tomu bylo dříve a jejich kvalita neustále roste. Jednou z výhod digitální techniky je snadná editace, bez potřeby speciálních přístrojů, stačí pouze vhodný počítač vybavený potřebnou aplikaci. V dnešní době si tak může sestříhat svůj videoklip či film i amatér. Použít k tomu můžete například známé Pinnacle Studio PLUS 10.

Digitální fotografie jsou dnes velmi populární díky jejich snadné archivaci a editaci. Prohledávání a prohlížení těchto fotografií může být podstatně rychlejší, než je tomu u klasických fotoalb. Navíc je lze i jednoduše upravovat. K tomu ale potřebujete patřičné softwarové vybavení.

Hrajete na nějaký hudební nástroj nebo zpíváte a chcete zaznamenat své hudební nápady? Nebo chcete nahrát své vlastní CD a hrát při tom zvlášť na různé nástroje? Nebo chcete smíchat speciální skladby nebo znělky z několika audio souborů a mít absolutní kontrolu nad tím, co vytváříte? Adobe Audition je poloprofesionální audio editor pro záznam a úpravu zvuku. Záhy zjistíte, že pro nahrání CD nepotřebujete několik muzikantů, ale vystačíte si sami.

V minulé části jsme se dozvěděli, jak si vytvořit vlastní FTP server. A bylo by vhodné říci, jak se k němu nejlépe připojit, případně čím se programy pro připojení k FTP serveru liší. Všeobecně se programy pro připojení na FTP servery jmenují FTP klienti a dnes si tedy pár nejznámějších představíme.

V dnešní době se notebooky prodávají ve větším a větším množství. Místy jejich prodej převyšuje počet prodaných stolních počítačů. Není se čemu divit, když se jejich cena stále snižuje a výkon dohání ty stolní zástupce. Ale s výkonem souvisí i jejich výdrž na baterie, jak tedy mít oboje?

Když nechal Nero zapálit Řím, rudá záře na obloze prý byla vidět v noci na několik desítek kilometrů daleko. Stejně tak nepřehlédnutelnou událostí je vydání nové verze populárního balíku software pro vypalování CD/DVD - Nero 7 Premium. Podívejme se společně, co nám toto nové Nero přináší.

Rychlost současných sítí je vysoká. Rychlost internetu se také neustále zvyšuje. K čemu jí lze použít? Samozřejmě k přenosu dat. Čím vyšší rychlost tím rychlejší přenos velkého množství dat. A jak tato data nejefektivněji přenášet? To si přiblížíme v dnešním článku. Pokud se jedná o přenos velkých souborů mezi dvěma počítači jedním z nejrychlejších řešení je FTP.

V dnešní době už jsou více rozšířenější digitální fotoaparáty, než přístroje analogové. Důvodu proč volit digitální fotoaparát je mnoho, samozřejmě jsou i nevýhody. V případě úprav klasických fotografií na počítači můžete použít scanner. Dnešním tématem ale bude prohlížení a editace digitálních fotografií.

Chcete zmodernizovat vzhled a funkčnost vašich Windows směrem k Longhorn či Vista? Představujeme vám skutečně inspirující Vista Inspirat BrickoPack s lištou ObjectDock a neméně zajímavé řešení v podobě hodin, kalendáře a úkolovníku Lclock. Jedná se o freeware, takže s chutí do toho!

S postupující dobou se aplikace vyvíjejí, což přináší nové možnosti a opravy chyb. Tento pokrok se ale ne vždy podaří, některé aplikace jsou se vzrůstající verzí horší a horší, jiné jsou přesným opakem. Nelze tedy říci novější verze je lepší, každému může přijít vhod jiná funkce. Jak je na tom tedy nejnovější verze freeware kancelářského balíku Openoffice.org?

Internet se už dávno nepoužívá pouze pro vystavení nějakých informací. Možnosti internetu se stále rozšiřují s rostoucím počtem protokolů, standardů a hlavně větším a větším rozšiřováním jeho působnosti, to souvisí i se vzrůstající rychlostí. Pomocí internetu lze také komunikovat v reálném čase, i když je druhá osoba na opačné straně zeměkoule.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio