Sidebar

19
so, srp

Rychlost současných sítí je vysoká. Rychlost internetu se také neustále zvyšuje. K čemu jí lze použít? Samozřejmě k přenosu dat. Čím vyšší rychlost tím rychlejší přenos velkého množství dat. A jak tato data nejefektivněji přenášet? To si přiblížíme v dnešním článku. Pokud se jedná o přenos velkých souborů mezi dvěma počítači jedním z nejrychlejších řešení je FTP.

V dnešní době už jsou více rozšířenější digitální fotoaparáty, než přístroje analogové. Důvodu proč volit digitální fotoaparát je mnoho, samozřejmě jsou i nevýhody. V případě úprav klasických fotografií na počítači můžete použít scanner. Dnešním tématem ale bude prohlížení a editace digitálních fotografií.

Chcete zmodernizovat vzhled a funkčnost vašich Windows směrem k Longhorn či Vista? Představujeme vám skutečně inspirující Vista Inspirat BrickoPack s lištou ObjectDock a neméně zajímavé řešení v podobě hodin, kalendáře a úkolovníku Lclock. Jedná se o freeware, takže s chutí do toho!

S postupující dobou se aplikace vyvíjejí, což přináší nové možnosti a opravy chyb. Tento pokrok se ale ne vždy podaří, některé aplikace jsou se vzrůstající verzí horší a horší, jiné jsou přesným opakem. Nelze tedy říci novější verze je lepší, každému může přijít vhod jiná funkce. Jak je na tom tedy nejnovější verze freeware kancelářského balíku Openoffice.org?

Internet se už dávno nepoužívá pouze pro vystavení nějakých informací. Možnosti internetu se stále rozšiřují s rostoucím počtem protokolů, standardů a hlavně větším a větším rozšiřováním jeho působnosti, to souvisí i se vzrůstající rychlostí. Pomocí internetu lze také komunikovat v reálném čase, i když je druhá osoba na opačné straně zeměkoule.

Dostali jsme se do doby, kdy je internet skoro na každém rohu a objevuje se otázka, jak ho využít? Rychlosti už také pokročily a tak se přímo nabízí možnost multimediálního využití. Jedním z takových využití může být poslech rádia pomocí nejrůznějších programů ve vysoké kvalitě. Pojďme se na pár z nich podívat.

Až na pár ranních ptáčat je pro většinu lidí vstávání velký problém. Budík je nepřítel, jeho odporný vřískot rozpráší idylku příjemného snu a spolehlivě zařídí, že vstanete levou nohou. MyWake-UpTunes je program, který se postará o příjemné vkročení do každého dne: nechte se probudit poslechem oblíbeného rádia, skladeb či autentických zvuků přírody. Klasický budík již vyšel z módy.

Internet je tu už nějakou tu dobu a stále se vyvíjí. Jeho vývoj vidíme pomocí prohlížečů, které se samozřejmě rozvíjejí spolu s ním. Dnes se tedy podíváme na jeden z těch vybavenějších kousků, který v současné verzi 8.50 můžete získat naprosto zdarma.
Joomla SEF URLs by Artio