Sidebar

24
ne, zář

Největší portály se pustily do projektů, jak zcela nebo částečně ovládnout uživatelův počítač. Mezi takové projekty patří Yahoo Go a bezesporu i nedávno představený Google Pack, kterému se nyní budeme podrobněji věnovat.

Připadá vám provozování radiové stanice z vašeho pohledu jako nemožné a nákladné? Tak to možná ani netušíte, jak je to snadné. Dnes může mít vlastní rádio úplně každý a zdarma. Alespoň to internetové.

Položili jste si někdy otázku, proč i programy některých solidních výrobců software obsahují adware? Museli jste někdy v licenční smlouvě adware strpět? Obtěžují vás některé programy reklamou? Jestli ano, přečtěte si dnešní článek.

Způsobů jak přidat titulky k filmům je vícero. Jedním z možných způsobů jsou titulky v externím souboru a tím druhým je vložení titulků do videa. V tomto článku se dozvíte o druhé metodě, tedy o vložení titulků přímo do videa.

Velké množství médií, obsahující nespočet souborů a vy hledáte právě jeden jediný a ne a ne si vzpomenout, na kterém médiu je uložen. Naštěstí máme programy, které nám umožňují snadné vyhledávání v databázích médií.

Volba správných video kodeků je stejně tak důležitá, jako výběr správného přehrávače. Na výběr máme z velkého množství přehrávačů, my se podíváme podrobněji na BSPlayer.

Internetová rádia a TV rostou jako houby po dešti. Lidé běžně sledují multimediální zpravodajství, hudební hitparády apod. Pro nahrávání a ukládání těchto audio a video streamů na disk slouží program WM Recorder, který si dnes představíme.

Jak vše kompletně odinstalovat? Řeknete si, že to přece není problém, jenže většina programů nechává po odinstalování nevyžádané zápisy v registrech, nebo nesmazané soubory. V horším případě smaže něco, co nemá. A to je pravá chvíle pro Total Uninstall.

Počítač je mnohostranný nástroj, lze ho využít prakticky kdekoliv. V současné době se stále více rozšiřuje trend mít počítač jako multimediální přehrávač v obývacím pokoji. Co to k tomu potřebujete kromě tichého počítače v hezké skříni? Velmi důležitou součást - kodeky.

Snad každý tvůrce internetových stránek, který chce umístit na své stránky galerie obrázků se ocitl před otázkou, jak se vyhnout vkládání každého obrázku ručně do zdrojového kódu. Naštěstí máme řadu možností, jak si tuto práci usnadnit a velmi zrychlit.

Pro účely třetí generace mobilních zařízení byl vyvinut speciální multimediální formát 3GP. V dnešním článku se dozvíte o tomto formátu bližší informace a bude vám představeno několik programů pro konverze z AVI, MPG, MOV aj. do 3GP a zpět.

Možná jste si někdy posteskli nad tím, jak pomalu se vám načítá web, který si chcete projít, nebo jak nepohodlné je procházení některými fotogaleriemi. A každý si určitě někdy chtěl stáhnout více souborů ze stránek najednou, jenže ručně to trvá moc dlouho. Pro takové případy je tu Teleport Pro

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio