Sidebar

21
po, kvě

Realitní trh stále zažívá vzestup vyvolaný silnou poptávkou, kterou motivují především nízké úrokové sazby hypoték. Nabídka nových bytů je však utlumena pozastavením stavebních předpisů, které prodloužilo již tak zdlouhavý povolovací proces a omezilo výstavbu nových projektů.

„Vždy existovaly umělkyně, které byly lesby. Vždy existovaly lesby, které vytvářely umění […]. Vždy existovaly „lesbické umělkyně“.

Na sociálních sítích byl zveřejněn záznam amatérsky natočený odpovědným pozorovatelem o policejním zákroku z 23. dubna 2016 proti občanovi na autobusovém nádraží Praha Florenc. 

Tento krátký seriál bude ukázkou několika technik využívaných v klasické kriminalistice. Dnes se podíváme na optická zkoumání.

O transgender umění, transexuálních performarech, dokonce i o gay-umělcích již bylo napsáno velké množství ať už uměleckých či faktografických prací. A ve většině knih o homosexualitě jako takové či o (ať už jakkoli významných) homosexuálních osobnostech je většina textu věnována gayům. 

Tak by mohla znít první věta autora při návštěvě komunity v nějakém léčebném ústavu. Množství e-mailů, které denně obdržíte, které pošlete a které vymažete, výrazně ovlivňuje psychický stav a může způsobovat závislost, které je mnohdy velmi těžké se zbavit.

Život bez svátků je jako dlouhá cesta bez hospod.“ Tuto větu pronesl antický filozof Demokritos. Tento článek je věnován mladíkům, kteří letos dodrželi staré české tradice a v zapadlé severočeské vesnici (Lom) pokáceli májku. Starostka Lomu Bc. Kateřina Schwarzová tento staročeský akt tradic nazvala za nevhodný-nemravný-neetický (Nepevný, Nejasný, nechutný, Nerez).

Pokud bychom si měli položit otázku, zda jsme finančně gramotný národ, je velice pravděpodobné, že by většina z nás odpověděla, že nikoli. Jak taky můžeme být, když už každé novorozeně, které právě přichází na svět, má už na krku svůj díl státního dluhu aniž by chápalo smysl peněz.

Ustanovení nového občanského zákoníku o lichvě a neúměrném zkrácení jsou jedny z institutů, které mají přispět k ochraně slabší strany. Na otázku, kdo je slabší strana, nám však zákonodárce neposkytl žádnou jasnou definici. 

Masturbace je vhodným kardiovaskulárním cvičením, prevencí proti rakovině prostaty i pomocníkem proti stresu. McKinleyho zdravotní centrum při University of Illinois se výzkumem masturbace zabývá dlouhodobě. 

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio