Sidebar

18
st, čec

Někdo z Google dostal rozum. Brzo skončí reklamy v systému Adsence na rychlé půjčky, tedy česky řečeno na lichváře, kteří si je tolik oblíbili. 

K otravě takové může dojíti buďto tím způsobem, že se požijí v domnění, že je to věc jedlá. Jedovaté houby nebo pokrm z mouky mnoho námele obsahující, nebo pokrmy, k nimi přimíšeno bylo trochu jedovatých látek, ať už přišly do potraviny náhodou, neopatrností nebo zločinem.

Při své výpravě na severní pól, Cimrman samozřejmě zvažoval, jakým způsobem bude své bližní informovat o výsledcích expedice. Bylo mu jasné, že v polárních podmínkách neudrží husí brk v ruce a proto konvenční psaní opisu nepřipadá v úvahu. Jára se nakonec rozhodl pořídit si malou tiskárničku a dopisy tisknout. 

Lesbismus je především o odvaze žít podle toho, jak uvnitř sebe cítím. Nevzniká z nudy ani z přesycení, doprovázeného pocitem “nevím, co roupama dělat”, není závislý na reklamě, ani na módních trendech. Lesbismus nestojí na nenávisti k mužům, ale na lásce k ženám. 

Realitní trh stále zažívá vzestup vyvolaný silnou poptávkou, kterou motivují především nízké úrokové sazby hypoték. Nabídka nových bytů je však utlumena pozastavením stavebních předpisů, které prodloužilo již tak zdlouhavý povolovací proces a omezilo výstavbu nových projektů.

„Vždy existovaly umělkyně, které byly lesby. Vždy existovaly lesby, které vytvářely umění […]. Vždy existovaly „lesbické umělkyně“.

Na sociálních sítích byl zveřejněn záznam amatérsky natočený odpovědným pozorovatelem o policejním zákroku z 23. dubna 2016 proti občanovi na autobusovém nádraží Praha Florenc. 

Tento krátký seriál bude ukázkou několika technik využívaných v klasické kriminalistice. Dnes se podíváme na optická zkoumání.

O transgender umění, transexuálních performarech, dokonce i o gay-umělcích již bylo napsáno velké množství ať už uměleckých či faktografických prací. A ve většině knih o homosexualitě jako takové či o (ať už jakkoli významných) homosexuálních osobnostech je většina textu věnována gayům. 

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio