Sidebar

22
út, led

Už jste to někdy zažili? Horskou dráhu a všechny ry výkruty, pády, tu rychlost to zvracení, ten děs v očích, smrt na jazyku, endorfiny v každém chlupu, husí kůži i na očních bulvách? Nej....zkuste si virtuálně. 

V novém videoklipu Up and Up skupiny Coldplay můžete spatřit spoustu svých představ a snů. Nádherné vyjádření.

Pojistné podvody jsou zajímavým fenoménem a v posledních letech se jedná o velmi diskutované téma. Než se pustíte do přípravy, plánování pojistného podvodu či jen přemýšlíte o přilepšení si na úkor pojišťovny, tak vězte, že detektivové pojišťoven se profilují z bývalých kriminalistů a na rozdíl od Policie ČR disponují poměrně vysokými rozpočty a analytickými nástroji někdy až na úrovni umělé inteligence informačních sytémů  pojišťoven. Myslet si, že jste chytřejší než oni, vás může stát daleko více než ostuda u soudu, ale i pobyt se zamřížovaným výhledem na krajinu. 

Kriminalistická audioexpertiza neboli fonoskopie dovoluje zkoumat nejrůznější zvukové záznamy obsahující ruchy a hlasové projevy lidí. Z nahrávky dovede cvičené ucho kriminalistického technika vyčíst až překvapivě mnoho informací.

Doprava je důležitou součástí života současné společnosti. Umožňuje překonat prostor a tím propojit různá místa, distribuuje zboží i služby na různě velké vzdálenosti, rozšiřuje možnosti přístupu k zaměstnání, vzdělání, volnočasovým aktivitám. Díky těmto základním funkcím se doprava osob, zboží a služeb podílí přímo či nepřímo a různou měrou na hospodářství v podstatě každého státu. 

Vědeckým oborem, zabývajícím se zkoumáním pachu a zajišťováním pachových stop, je kriminalistická odorologie. Pro fyziky může být nauka o pachu v lecčem novinkou, byť je spojena s odparem, sublimací, difuzí atp., proto je v následujících řádcích zpracována o něco podrobněji.

Masážní přístroj OptiMaskPro slibuje mimo jiné zlepšení zraku a zmírnění bolesti hlavy, je tudíž lákavou nabídkou zvláště pro ty, kteří trpí zmíněnými zdravotními obtížemi. Brzy se však ukáže, že se slibované účinky nedostaví, spíše se objeví nové potíže. A získat zpět peníze je téměř nemožné.

Pakliže jsem se rozhodl napsat článek popisující, podle mého názoru, nejzvrácenější část dějin socialistického hnutí, bylo to především z toho důvodu, že mě již delší dobu svým způsobem fascinovala osobnost jednoho z největších diktátorů v dějinách lidstva. 

Posloucháte nebo vnímáte někdy reklamy v televizi? Zejména zájména v průběhu vysílání genderových filmů, nebo slaďáků pro ženy, jsou reklamy plné vagín. "Nerozumím své vagíně...", to je scénka jedné z nich. No nicméně následující řádky vám ukážou, že jedna žena automticky neznamená jedna vagína. 

Podíváme-li se pozorně na vnitřní strany svých prstů, dlaní a chodidel, zjistíme, že je jejich povrch odlišný od povrchu jiných částí těla - je pokryt vyvýšenými čarami, liniemi, které tvoří složité obrazce.

Alternativní formy zaměstnávání (dále také AFZ) se v podmínkách současného českého trhu práce rozvíjejí jen pomalu. Přitom jsou odbornou veřejností dlouhodobě vnímány jako nástroj pro zlepšování fungování trhu práce. 

Pojem směnky zákon také nedefinuje, proto je nutné přenechat definici teoretikům. Směnka je cenný papír se zákonem stanoveným obsahem, v němž výstavce směnky bezpodmínečně slibuje zaplatit určitou peněžitou sumu v danou dobu na určitém místě majiteli směnky při jejím předložení (směnka vlastní), nebo bezpodmínečně přikazuje (výstavce) jiné osobě, aby v danou dobu a na určitém místě zaplatila určitou peněžitou sumu majiteli směnky při jejím předložení (směnka cizí). 

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio