Sidebar

26
st, zář

Pakliže jsem se rozhodl napsat článek popisující, podle mého názoru, nejzvrácenější část dějin socialistického hnutí, bylo to především z toho důvodu, že mě již delší dobu svým způsobem fascinovala osobnost jednoho z největších diktátorů v dějinách lidstva. 

Posloucháte nebo vnímáte někdy reklamy v televizi? Zejména zájména v průběhu vysílání genderových filmů, nebo slaďáků pro ženy, jsou reklamy plné vagín. "Nerozumím své vagíně...", to je scénka jedné z nich. No nicméně následující řádky vám ukážou, že jedna žena automticky neznamená jedna vagína. 

Podíváme-li se pozorně na vnitřní strany svých prstů, dlaní a chodidel, zjistíme, že je jejich povrch odlišný od povrchu jiných částí těla - je pokryt vyvýšenými čarami, liniemi, které tvoří složité obrazce.

Alternativní formy zaměstnávání (dále také AFZ) se v podmínkách současného českého trhu práce rozvíjejí jen pomalu. Přitom jsou odbornou veřejností dlouhodobě vnímány jako nástroj pro zlepšování fungování trhu práce. 

Pojem směnky zákon také nedefinuje, proto je nutné přenechat definici teoretikům. Směnka je cenný papír se zákonem stanoveným obsahem, v němž výstavce směnky bezpodmínečně slibuje zaplatit určitou peněžitou sumu v danou dobu na určitém místě majiteli směnky při jejím předložení (směnka vlastní), nebo bezpodmínečně přikazuje (výstavce) jiné osobě, aby v danou dobu a na určitém místě zaplatila určitou peněžitou sumu majiteli směnky při jejím předložení (směnka cizí). 

Již několik let se lidé setkávají s různými názory ohledně mléka. Populace se tak dělí na dvě skupiny, kdy jedna se mléka zastává a směle jej pije, zatím co druhá skupina je velkým odpůrcem tohoto bílého nápoje. Rozřešení je poměrně složité, protože pod pojmem „pravda o mléce“ si každý vybaví zcela něco jiného. Dokonce by se dalo tvrdit, že co je pro jednoho čistá pravda, pro druhého může být holý nesmysl.

Mechanoskopie je naukou o nástrojích pachatelů použitých při páchání trestné činnosti a o jejich identifikaci na základě stop, které byly těmito nástroji vytvořeny na místě činu.

Někdo z Google dostal rozum. Brzo skončí reklamy v systému Adsence na rychlé půjčky, tedy česky řečeno na lichváře, kteří si je tolik oblíbili. 

K otravě takové může dojíti buďto tím způsobem, že se požijí v domnění, že je to věc jedlá. Jedovaté houby nebo pokrm z mouky mnoho námele obsahující, nebo pokrmy, k nimi přimíšeno bylo trochu jedovatých látek, ať už přišly do potraviny náhodou, neopatrností nebo zločinem.

Při své výpravě na severní pól, Cimrman samozřejmě zvažoval, jakým způsobem bude své bližní informovat o výsledcích expedice. Bylo mu jasné, že v polárních podmínkách neudrží husí brk v ruce a proto konvenční psaní opisu nepřipadá v úvahu. Jára se nakonec rozhodl pořídit si malou tiskárničku a dopisy tisknout. 

Lesbismus je především o odvaze žít podle toho, jak uvnitř sebe cítím. Nevzniká z nudy ani z přesycení, doprovázeného pocitem “nevím, co roupama dělat”, není závislý na reklamě, ani na módních trendech. Lesbismus nestojí na nenávisti k mužům, ale na lásce k ženám. 

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio