Sidebar

29
ne, bře

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Toužili jste mít sluchátko jako Mach a Šebestová? Podobné, sice ne kouzelné, ale alespoň bluetoothové, si můžete dnes pořídit ke svému mobilu.

Pokud jste už přesyceni stále modernějšími hi-tech vzhledy bezdrátových headsetů k mobilním telefonům, nebo jste prostě jen vyznavači retro stylu, pak by vám neměl uniknout tento kousek bluetooth vybavení.

 

Bluetooth retro headset 

 

Sluchátko podporuje připojení přes bluetooth V1.0, 1.1 a 1.2 s dosahem asi devět metrů. Můžete s ním přijímat i vytáčet hovory. Jinými slovy telefonovat, což u sluchátka není až tak překvapující funkcionalita. Baterie ukrytá uvnitř sluchátka se dobíjí pomocí USB konektoru, který spolu s manuálem najdete v balení po koupi tohoto zařízení (mobilní telefon přiložen bohužel není). Celá hračka stojí skoro čtyřicet dolarů, s poštovným do česka se cena vyšplhá přibližně na dvojnásobek.

 

 

Jestliže budete chtít jít ještě dál a získat ještě stylovější retro vzhled, pak je k dostání i verze se známou kroucenou šňůrou. Tato varianta má tu výhodu, že nepodřebuje žádné baterie. K mobilnímu telefonu se připojuje pomocí 2,5 mm jacku, se kterým si bez problémů zavoláte s telefony Motorola, LG a Samsung. Pro značky Nokia, Ericsson a Siemens je třeba dokoupit adeptér. Cena tohto modelu sluchátka je stanovena na třicet dolarů, při zaslání do České republiky opět musíme počítat s poměrně drahým poštovným.