Sidebar

21
út, led

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Byl vaším oblíbeným seriálem titul Čtyři z tanku a pes? Pak byste rozhodně neměli minout tento freeware tankový simulátor.

Simulátory tanků nejsou běžným jevem ani na freeware scéně a ty, které by využívaly technologii cell-shadingu, byste mohli spočítat na prstech jedné ruky (možná ani to ne).

 

 

Kannonwagens je akčním rychlíkem, který sice neslibuje desítky hodin zábavy, ale nabízí krátkodobé rozptýlení, které potřebuje jednou za čas každý z nás. Hra nabízí singleplayer i multiplayer, ale je jasně patrné, že se autoři soustředili spíše na tvorbu multiplayeru.

 

Pohled do krajiny nerušený žádným nepřátelským storjem

 

I pro jednoho hráče ...

Singleplayer (nebo-li hra pro jednoho hráče) nabízí pouhé dvě mapy, na kterých je úkolem buď zneškodnit všechny nepřátele, nebo přežít v určitém časovém limitu. Jedná se o solidní zábavu, která ale po určité době omrzí.

... ale pro víc je to rozhodně lepší

Naštěstí je tu ale multiplayer, který vždy slibuje zábavu na dlouhé hodiny (za předpokladu, že vás hra chytne). Když se podíváte na obrázky ze hry, uvidíte, že se jedná o graficky přitažlivý titul, který rozhodně neurazí (oheň a výbuchy jsou řešeny velmi originálně).

 

To vypadá na ošklivý zásah a poškození pancíře ...

 

Na výběr máte ze tří typu nábojů – obyčejné, ohnivé a mrazící. Není to mnoho, ale každá ze zmíněných střel má jiné vlastnosti a účinky, čehož musíte vhodně využívat, pokud chcete vyhrát.

Vše se jinak ovládá velmi intuitivně, ale na zaměřování si budete muset chvilku zvykat (ale opravdu jen chvilinku).

 

Těsně vedle ... zase ...

 

Kannonwagens je ve své podstatě jen obyčejnou akční hrou. Má ale určité kouzlo, které z ní dělá titul hodný vaší pozornosti a rozhodně by byla škoda, kdyby vás minul.

Pokud se vám ovšem tento titul zdá příliš triviální a odtržený od skutečnosti, pak vyzkoušejte tahovou strategii winSPMBT s podobnou tématikou.

Odkaz na stažení hry