Sidebar

17
po, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Webhostig Stable.cz vstoupil razantně do nového roku s novými službami a v novém kabátě. Hlavní změnou však neprošel jen vzhled, ale také poskytované služby, které se zaměřují na široké spektrum zákazníků v oblasti hostingu.

Zcela nový design prezentace si klade za cíl co nejvíce zpřehlednit veškeré poskytované informace a umožnit snadnou orientaci novým, ale i stávajícím, zákazníkům webhostingu Stable.cz. Důležitou změnou pro zákazníky Stable.cz jsou také vylepšené parametry jednotlivých poskytovaných hostingových variant platné od 1.2. 2007.

 

Stable.czNový Stable.cz nabízí u svého standardního tarifu celkový prostor 11 800 MB pro web, e-maily, databáze a statistiky. Zajímavou a atraktivní službou je možnost vytvoření několika oddělených databází nebo FTP účtů, a to vše pomocí profesionální webové administrace.

Velkou výhodou Stable.cz a jeho nových parametrů je rychlost zprovoznění všech služeb. Již pár minut po odeslání objednávky má zákazník možnost připravit si vše potřebné k právě objednané doméně. Po přihlášení do webadmin sekce lze vytvářet e-mailové schránky, potřebné databáze nebo nainstalovat jednu z připravených aplikací. Hotové aplikace jsou vhodné pro vlastní blog, fotogalerii nebo je možné využít velmi populární otevřený systém wiki pro rychlou editaci všech stránek. Všechna provedená nastavení se naplno projeví ihned po registraci nebo převodu domény pod správu Stable.cz.

Webhosting Stable.cz provozuje společnost MITON CZ, která také mimo jiné provozuje náš technologický magazín eMag.cz.