Sidebar

12
čt, pro

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Pošlete nám zajímavou aktualitu z oblastí, o kterých na eMagu píšeme, a vyhrajte neprůstřelný USB flash disk s kapacitou 1GB.

Ve světě softwaru, hardwaru, internetu, a obecně technologií, se vývoj žene dopředu mílovými kroky. Každý den sebou v těchto oblastech přináší mnoho novinek. Již dávno není v možnostech jednotlivce sledovat všechny zajímavé aktuality, i když nám významným způsobem pomáhají agregační nástroje jako je třeba RSS.

Nejlépe se sledují novinky z oblastí, které nás nejvíce zajímají, o kterých toho víme více než o jiných. A protože čtenářů eMagu je poměrně dost, je samozřejmě rozpětí jejich zájmů řádně široké.

Abychom tedy zjistili, co jsou právě pro vás, pro naše čtenáře, ty zajímavé aktuality, rozhodli jsme se nabídnout vám možnost zapojit se do tvorby obsahu magazínu. A to právě v oblasti aktualit z oblastí, kterým se eMag věnuje. Celou věc jsme pojali formou soutěže, kdy za tu nejkvalitnější aktualitu obdrží její autor hodnotnou cenu.

USB flash disk I-Disk BulletProof

Pravidla soutěže

Soutěž "Pošlete aktualitu a vyhrajte neprůstřelný disk" bude probíhat od 13.2.2007 do 13.3.2007 včetně. Během tohoto období mohou čtenáři technologického magazínu eMag posílat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. aktuality z oblastí, kterým se eMag ve svém obsahu věnuje.

Každá zaslaná aktualita musí obsahovat:

  • titulek
  • zdroj ze kterého čerpá
  • krátké shrnutí o čem pojednává, přibližně v rozsahu jednoho až dvou odstavců
  • jméno a e-mailovou adresu toho, kdo aktualitu zasílá

Publikace aktualit

Vybrané kvalitní aktuality budou publikovány na stránkách eMag.cz v rubrice Aktuality s uvedením jména čtenáře, který aktualitu zaslal. Z publikovaných aktualit bude vybrána ta nejpřínosnější, jejíž autor získá hodnotnou cenu. Pokud více čtenářů zašle shodnou aktualitu, je považována za relevantní ta, která nám do naší  e-mailové schránky dorazí jako první.

Kritéria hodnocení

Kritérii pro hodnocení kvality aktualit je jejich aktuálnost, přínosnost, kvalita shrnutí a pro závěrečné vyhodnocení i její čtenost. Shrnutí aktuality musí být samostatným dílem čtenáře, který ji zasílá. Závěrečný výběr je plně v kompetenci projektového týmu eMagu.

Hodnotná cena

Výherce soutěže získá USB flash disk I-Disk BulletProof o kapacitě 1GB

Předání ceny

Výherce bude o své výhře informovám prostřednictvím e-mailu do sedmi dnů po ukončení soutěže. Cena mu může být buď zaslána prostřednictvím České Pošty s.p. nebo je možné se dohodnout na osobním předání v místě sídla firmy MITON CZ.

 

Těšíme se na vaše aktuality a doufáme, že budeme mít co nejtěžší výběr.