Sidebar

29
so, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Abychom co nejlépe oslavili březen, měsíc internetu, rozhodli jsme se, že našim registrovaným uživatelům dáme zdarma program Internet Download Manager, který je jinak placený.

Když jsme přemýšleli, jakou akci uspořádat v rámci měsíce internetu, vzpomněli jsme si na úspěšný vánoční dárek Když software, tak pro všechny. A řekli jsme si - proč nedávat dárky i jindy než o Vánocích? Vždyť dárek přeci potěší vždy.

Rozhodli jsme se tedy, že spustíme celý program benefitů pro naše registrované uživatele. První vlaštovkou je právě Software zdarma.

Co je akce Software zdarma

Pro registrované uživatele katalogu programů Stahuj.cz a technologického magazínu eMag.cz máme připraven jako dárek software, který je jinak placený. Získat ho je velmi jednoduché. Stačí jen být registrovaným uživatelem, a ve svém profilu na Stahuj.cz nebo eMag.cz si vybrat v záložce Software zdarma ten, který je právě nabízen.

Software zdarma v profilu uživatele

Pokud ještě nejste registrovaným uživatelem, můžete se jím velice jednoduše stát, a začít tak využívat naše bonusové programy. Registrovat se můžete jak na eMagu, tak na Stahuj. Stačí se registrovat na jednom místě, stejné přihlašovací údaje pak můžete používat na všech našich serverech včetně například Vaření.cz. Registrace je samozřejmě zdarma. Pokud si nejste jisti, jak na to, pomůže vám naš video návod.

Internet Download Manager

Díky spolupráci s e-shopem SW.cz jsme pro vás jako první software zdarma připravili Internet Download Manager ve verzi 3.14.

Internet Download Manager

S tímto programem můžete výrazně urychlit a usnadnit stahování souborů z internetu. Podrobnou recenzi poslední verze IDM si můžete dnes přečíst přímo na eMagu.

Nabídku na získání Internet Download Manageru zdarma můžete využít od dnešního dne do 22. března.

Co říci závěrem?

Internet Download Manager rozhodně není posledním programem, který vám tímto způsobem nabízíme. Už dnes se můžete těšit na další software zdarma a budeme se pro vás snažit získat i další benefity. Pokud máte nějaký nápad, co byste mezi nimi rádi viděli, dejte nám vědět na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související odkazy