Sidebar

28
út, led

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Dnes začíná v německém Hannoveru veletrh CeBIT. Ten je každoročně jakýmsi svátkem ve světě informačních technologií a jsou na něm představovány novinky ze všemožných odvětví oboru. Letošní 21. ročník můžet navštívit symbolicky do 21. března.

Vystavovatelům a návštěvníkům jejich expozic je k dispozici plocha 260 tisíc čtverečních metrů. Své zástupce mezi vystavujícími firmami má samozřejmě i Česká Republika. Podle sdělení českého ministerstva průmyslu a obchodu jich je letos celkem 36. Patří mezi ně například firmy Grisoft, Datasys či Triton Pardubice.

Veletrh je samozřejmě pro firmy velkou příležitostí k uplatnění svých produktů, získání zakázek, navázání kontaktů se zahraničními partnery, ale, hlavně pro větší a známe firmy, je i prestižní akcí, na které se výrobci snaží ukázat vždy něco nového a pokud možno přelomového.

Na eMagu vás budeme o zajímavých produktech představených na CeBITu samozřejmě informovat.

Pokud se tam chcete zajet podívat osobně, pak vězte, že kromě nákladů na cestu je třeba mít připraveno 33 Euro na jednodenní vstupenku nebo 78 Euro na vstupenku celotýdenní. Můžete využít i zlevněného vstupného 17 Euro, které zaplatíte za denní vstupenku, pokud se do Hannoveru zajedete podívat 17., 18. nebo 21.3. Vstupenky platí zároveň jako lístky na městskou dopravu v okolí výstaviště.

Největšími tématy letošního ročníku budou určitě HD formáty videa a ze softwarove části pak nedávno uvedené Windows Vista . Nouze ale nebude ani o další zajímavé produkty.

Abychom vám ulehčili přístup k aktuálním informacím, tak jsme pro CeBIT pro dobu trvání veletrhu vytvořili samostatnou rubriku. Pokud odebíráte naše e-mailové novinky, nezapomeňte si do nich v nastavení svého účtu tuto novou kategorii přidat.

Stránky veletrhu