Sidebar

29
so, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Nedávno byla spuštěna beta verze nového studentského komunitního webu pro vysokoškoláky You.cz, prezentující se sloganem Tvůj lepší svět.

Logo You.czWeb vysokoškolákům nabízí mnohé užitečné funkce, které jim jejich studium usnadní. Jednou z nich je například osobní prostor pro nahrávání materiálů, které pak mohou sdílet dalším uživatelům, a to do tří úrovní podle toho, pro koho je materiál určen - pro jednotlivce, pro spolužáky ze stejné školy nebo všem studentům na všech školách v komunitě You.cz.

Mezi další funkce patří možnost hodnocení kantorů, kteří vyučují na škole. Užitek hodnocení roste s časem - s větším počtem takových hodnocení se pak budou moci studenti podle nich například rozhodovat, jaký předmět si zapsat s jakým vyučujícím. To pomůže novým studentům a zároveň i těm starším.

Na You.cz existuje rovněž vnitřní komunikace mezi uživateli, možnost posílání souborů, diskuse na libovolná, méně či více závažná, témata. Každý uživatel má svůj profil, ve kterém si může nastavit mimo jiné svého avatara nebo vlastní fotografii.

Za aktivní používání systému sbírají uživatelé kredity, za které se jim zvětšuje osobní prostor pro soubory, a které budou moci v budoucnu využít pro získání dalších benefitů.

Do komunity se student dostane přes schválenou pozvánku, od známého, který již v komunitě je. Tím se stává You.cz uzavřeným systémem určeným pouze pro studenty.

You.cz provozuje společnost MITON CZ, která také mimo jiné provozuje náš technologický magazín.