Sidebar

29
so, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Společnost Microsoft oznámila, že i v Evropě, a tedy i v ČR, bude možné využít rodinného slevového balíčku při nákupu OS Windows Vista.

Logo MicrosoftV rámci Windows Vista Family Packu si tak nyní můžete ke každé zakoupené licenci Windows Vista Ultimate pořídit až dvě licence Windows Vista Home Premium za doplatek 199,- Kč za jednu nebo až tři licence Windows Vista Home Basic za doplatek 99,- Kč za jednu.

Microsoft s tímto programem začal původně jen v USA a v ostatních státech ho nenabízel. Ti američané, kteří si zakoupili Windows Vista Ultimate, si mohli pořídit další dvě licence Windows Vista Home Premium za bonusovou cenu necelých padesáti dolarů.

Cena operačního systému Windows Vista je ale pro široké spektrum zákazníků stále příliš vysoká, zvláště, pokud chtějí mít Windows Vista na více počítačích, a tak Microsoft po čase zavedl i pro Evropu takzvaný Windows Vista Additional License program. Ten umožňuje slevu 10 procent na nákup každé další licence Windows Vista po té první.

 

Windows Vista Ultimate Microsot Office Professional 2007
 
Vzhledem k úspěšnému prodeji Vist a pozitivní reakci na Windows Vista Additional License program se nyní Microsoft rozhodl pro Evropu, a tedy i pro Českou republiku,  na omezenou dobu spustit i obdobu rodinného slevového programu známého z USA.

Podle vyjádření zástupců Microsoftu má akce trvat do konce května.

Zdroj: eMag.cz, BetaNews, Microsoft