Sidebar

31
út, bře

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Jsme zvyklí na simulace fotbalu, baseballu, golfu, kulečníku, atd., ale slyšeli jste už někdy o simulaci stolního tenisu?

Sportovní simulace jsou zvláštní hry. Podle mého názoru nenabízejí nikterak velkou porci zábavy a je daleko lepší, zahrát si tyto hry ve skutečnosti, než na monitorech počítačů.

Zvláštní je, že snad každý říká, že by si třeba fotbal od firmy EA Sports nekoupil, ale přesto se sportovní hry velmi dobře prodávají a jsou na žebříčcích úspěšnosti až někde na vrcholu. Jak je to tedy možné? Asi se lidé stydí za to, že hrají sportovní simulace, což moc nechápu.

Table Tennis Pro je simulací ping-pongu. A to simulací celkem propracovanou a zábavnou.

Ping Pong

Předem chci upozornit, že nabízená verze je pouze Lite, což je osekaná plná verze, která se dá koupit za drobný poplatek. To ale není vůbec na škodu, protože i Lite verze je naprosto plnohodnotná hra a v lecčem předčí i spoustu jiných her. V tomto případě jsme ochuzení jen o pár stolů a místností, takže se nic moc neděje.

Ovládání, grafika a hudba

Hra se ovládá velmi dobře, chce to jen trochu praxe, než se vám ovládání dostane do krve.

Po grafické stránce si není na co stěžovat. Vše je velmi pěkné, stylové a dostačující. Ruku na srdce, na simulaci ping-pongu přece nejsou potřeba HDR efekty a 16x anti-aliasing.

Ping Pong

Hudební stránka úplně chybí, během hraní neuslyšíte žádnou skladbu, zato zvuky jsou realistické a velmi dobře nasamplované.

Herní módy

Také se zde nachází hned několik herních módů, kde je možno si vybrat mezi jednotlivými zápasy s možností volby protivníka dle jeho zkušeností.

Ping Pong

Daleko zajímavější je ale zapojení se do samotného turnaje, kde jsou vám protivníci nalosováni a stylem každý s každým se rozhodne o konečném vítězi.

Shrnutí

Celkově musím říct, že jsem k této hře přistupoval zpočátku s nedůvěrou (přece jen jde o simulaci ping-pongu), ale po několika minutách hraní jsem změnil názor a tuto hru vřele doporučuji.

Odkaz na stažení hry