Sidebar

29
so, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Česká záložkovací služba Jagg.cz postavená na principu del.icio.us je nyní na prodej a to formou aukce na Aukru.cz

Z popisu aukce

"Služba Jagg.cz je zhruba rok stará služba pro ukládání a sdílení záložek, obdoba americké služby Del.icio.us.

Předmětem prodeje je doménové jméno, příslušné databáze provozované služby Jagg.cz a modifikace software. Samotný software je open source software Scuttle a jako takový není součástí prodeje. Také hosting není součástí prodeje, do přesunutí na vlastní hosting a do zahájení úprav na software lze využívat dosavadní umístění. Program je v PHP a pro svůj chod vyžaduje MySQL databázi.

Důvodem prodeje je naprostý nedostatek času, který na další rozvoj této služby mám. Služba má zajímavý potenciál, má řadu uživatelů, ale bohužel čas na jakýkoliv její další rozvoj mi nezbyl, čímž služba trpí. Proto touto cestou hledám někoho, kdo ji převezme a bude dále rozvíjet a tomu odpovídá i vyhlašovací cena 1 Kč. "

Komentář eMagu

Záložkovací služby jsou velice oblíbeným typem sociální sítě na webu a na eMagu je jim věnován celý seriál Záložkování. Zajímavá je také aukční forma prodeje, které se stává u podobných prodejů čím dál tím oblíbenější. Pokud byste se chtěli aukce zúčastnit a nevíte přesně jak na to, doporučujeme článek věnovaný aukčnímu portálu Aukro.

Odkaz na aukci

Služba Jagg.cz na prodej