Sidebar

26
st, čen

BLOGEE
Typography
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 Je čas nachystat se na pořádnou morální kocovinu. Nevěra je totiž vzrušující jen do té doby, než kvůli ní musíte spát na gauči.Někde jsem se krátce rozepsal o tom, že škola nevěry je určena jak pro týrané partnery, tak pro majitele úplně normálních ženských, kteří nechtějí nic nechat náhodě.

Teď bych k nim s radostí přidal i vyčůrané nevěrnice a samce, kteří se nebojí během jednoho dne obšťastnit manželku, milenku a šestnáctiletou dceru milenky. Dnes to nebude až tolik o přistižení, jako o opatrnosti.


Jak se má - má milenka

Holky, jak se masturbuje?

TINDER nenáročná seznamka


Hodně krát v životě jsem kvůli nevěře zažil extrémy, při kterých šlo bez nadsázky o koule, byť poctivě oholené. Žárlivost má totiž schopnost zmagořit všechny zúčastněné, takže pokud si nepotrpíte na vyhrocené situace, měli byste si dávat sakra pozor na to, aby vaše avantýry nebyly odhaleny.

Následující nejdebilnější způsoby, jak se nechat přistihnout, opět vychází z praxe a to nejen mé. Když je budete pozorně číst a šířit dál, dost možná se zasloužíte o snížení rozvodovosti v České republice.

Je mi až trapné poučovat muže a ženy o tom, že nevěrou by se neměli za žádnou cenu chlubit. I tak cítím jako povinnost to znovu zopakovat, protože alespoň v mojí práci potkávám lidi, kteří neváhají vyslepičit o jejich soukromém životě úplně všechno. 

Úplně nejhorší je svěřovat se kamarádům a kamarádkám. Taky jsem udělal jednou tu chybu a jednou začal vyprávět o tom, o kolik lepší je v posteli moje druhá holka, o které ta první nic nevěděla. Z kámoše se vyklubal závistivý potkan, začal si pouštět hubu na špacír a netrvalo dlouho, než přes ní dostal.

Kolik máte doopravdy těch nejvíc nejlepších důvěryhodných přátel na život a na smrt, kterým byste svěřili něco tak osobního, jako jsou vaše zálety?Když už se musíte se svými zážitky a výkony nutně svěřovat, pak jedině těm nejlepším a ověřeným přátelům!!! Musíte je mít prověřené a doopravdy jim důvěřovat. Ideálně kdybyste i vy na ně něco podobného věděli, pak bude vzájemná motivace držet ústa. Ani tam to není stoprocentní záruka bezpečí, ale pořád lepší, než to pouštět na plné kolo.

Tenhle způsob odhalení je o to debilnější, že si za něj v plné míře můžete jen vy! Drbárna funguje spolehlivě a vy si tak všechny pikantnosti raději nechávejte pro sebe.

V minulosti proběhlo mnoho studií, které měly za cíl zjistit, jak dlouho dokáže člověk vůbec udržet tajemství a proč je to tak složité. Vědci se shodují na tom, že udržet věci v tajnosti umí mnohem lépe muži. Rozchází se však v tom, jak dlouho vydrží tajemství v bezpečí u žen. 

Některé studie tvrdí, že 80 % žen nevydrží mlčet déle než 32 minut. Pak řeknou prakticky i to, co neví. Jiná studie dává ženám až 47 hodin.

Lidi mají tendenci schovávat si malé artefakty a dárky, díky kterým si snadněji vzpomenou na situace a osoby z jejich života. Kamarád od milenky dostal maličkou dřevěnou sošku sloníka s vyrytým srdíčkem a nějakým sladkým nápisem. Sošku schoval do auta, na milenku se vykašlal a další dva roky žil spokojeně s manželkou. Proč jen dva roky? Jednoho osudného dne se totiž manželka rozhodla překvapit ho tím, že mu opravdu důkladně vyluxuje a odbordelí interiér auta. Našla sloníka. 

Asi se shodneme na tom, že připitomělej sloník doopravdy nestojí za to, aby si člověk komplikoval život zaprášenou nevěrou z minulosti.

Dárečky házejte do koše a raději si každé ráno zapijte prášek ginkgo biloby pro lepší paměť. Na bokovky nezapomenete a nebudete riskovat, že vaše nevěra kvůli nějakému suvenýru praskne.

Když už si nutně musíte nějakou kravinku od tajné kočičky ponechat, buďte ready a vymyslete si nějakou důvěryhodnou příhodu, jak jste k onomu artefaktu přišli.

Některé ženy nic nezastaví. Když nedokážou odhalit nevěru ony, dokáže to za ně někdo jiný. Neváhají šít intriky a v krajním případě vytočit číslo soukromého detektiva. 

Když máte podezření, že vás pravidelně někdo špicluje, zkuste naopak vyšplouchnout vy jej. Detektiv ví houby o vaší širší rodině. Vemte třeba svoji sestru nebo sestřenici a před detektivem sehrajte milostnou scénu a nechte se vyfotografovat. Inteligentní manželce to dojde hned, případně si s ní o tom můžete doma promluvit. Není nic lepšího, než přesunout pozornost na manželčinu podezřívavost a zatímco se ona zastydí, si pokračovat ve svých záletech. Garantuji vám, že žádného detektiva už si nikdy nenajme.

To se pak člověku pořádně sevře zadek, když si uvědomí, co všechno na něj může partner či partnerka nachystat. Soukromý detektiv je už docela síla a rozhodně nepatří jen do seriálů. Na to nespoléhejte!


Další část výuky máme za sebou pánové a chlípné dámy. Co jsme se tentokrát naučili? Opakování je matkou moudrosti:

 • nevěru si nechte pouze pro sebe,
 • nevěřte v oblasti vztahů ani nejlepším kamarádům,
 • dávejte si pozor na drby týkající se vaší osoby,
 • neschovávejte si dárky od milenky,
 • nepodceňujte staré nevěry a zbytečně hloupé důkazy,
 • vzpomínky na úlety noste pouze v hlavě,
 • dávejte si pozor, jestli vás někdo nesleduje,
 • buďte obezřetní, když vás někdo začne svádět,
 • věřte, že vaše partnerka udělá vše, aby vás odhalila.
 

Nevěrníci všech zemí spojte se, moderní technologie a užvaněné milenky nám vráží nůž do zad. Následující rady jsou vykoupeny nejednou odhalenou nevěrou, při které lítalo vše možné od facek po střepy z hrníčku s nápisem "Nejlepší tatínek na celém světě".

Následující způsoby, jak se nechat přistihnout při nevěře, jsem napsal pro všechny ubohé muže, které jejich kvočna terorizuje dnem i nocí ale i pro majitele úplně normálních ženských, které však blbá náhoda může zavést k nepříjemnému odhalení.

Většinou se muži nemohou jen tak vypařit, protože jsou to tátové od rodin. Jejich jedinou radostí a důvodem, proč už se dávno nestřelili do hlavy, je láskyplná náruč krásné a náruživé milenky. Z mé pozice je mojí povinností informovat tyto týrané samečky a postarat se o to, aby zůstalo jejich zdraví v bezpečí. Rozumíme si? Tak fajn, jdeme na to!

Pokud se vám na displeji telefonu o půlnoci rozbliká příchozí hovor od milenky, není vám pomoci. Stejně tak jste mimo, pokud nemažete veškeré zprávy, e-maily a další na první pohled viditelné důkazy o tom, že váš fišpulín si čas od času rád vyrazí na výlet.

Nejhorší způsoby odhalení nejsou spojeny s uloženou komunikací, ale tím, co vše si chytrý telefon pamatuje. Ať už je to poslední poloha na GPS navigaci (shodou náhod totožná s adresou vyhlášeného privátu plného studentek), nebo historie vyhledávání a mnohé další.

Byl jsem svědkem toho, jak můj kamarád v kavárně půjčil manželce mobil, aby se mohla připojit na internet. To byla zásadní chyba! Jeho korejský křáp si pamatoval všechny wifi sítě, na kterých byl kdy připojen. Na manželku vyskočil při hledání sítě v kavárně název „Šárka – doma“ a oheň byl na střeše.Všem nezadaným, kteří si stálou partnerku teprve hledají, doporučuji začít používat zámek telefonu, ať už jde o nějakou číselnou kombinaci, nebo moderní otisk prstu. Jakmile aplikujete toto zabezpečení až během vztahu, automaticky patříte mezi podezřelé.

Další varování u smartphonů se vztahuje na zapamatované názvy zařízení při zasílání souborů přes Bluetooth a další synchronizační aplikace. Hodně začínajících nevěrníků si teď možná řekne, že jim partnerka přeci do telefonu neleze, takže nemusí mít strach. Pche! Dle mého skromného odhadu celkem 99,9 % žen leze partnerovi do mobilu. Mlčí, ale když objeví něco opravdu hustého, pěkně si na tom smlsnou. 

Podle posledních statistik Velké Británie může Facebook za přibližně každý třetí rozvod. Lidé kvůli aktivitě partnera na síti žárlí a odhalují nevěru. U nás zatím nevíme, kolik rozvodů v ČR má na triku Facebook, ale je dost dobře možné, že by se také našel nejeden pár, kterému idylku nabourala právě tato sociální síť.

Opět upozorňuji, že selfie s milenkou na její Instagram si může udělat buď úplný tupec, nebo nefalšovaný milovník adrenalinu. Já bych však rád varoval před objektivy, které nemáte pod kontrolou.

Modelová situace – jste s milenkou někde v klubu. Na co si dát pozor? Na uhrovitého fotografa, který za noc udělá pět tisíc fotek. Všechny se do rána objeví na Facebooku a vy se budete modlit, aby pár lajků neposlalo nějakou hodně pikantní fotku přímo do manželčina feedu.

Na skladě mám jednu hodně nepříjemnou zkušenost, která sice může s odstupem času působit směšně, ale mně ten den do smíchu vůbec nebylo. Měl jsem skomírající vztah s jednou bláznivkou. Sedím si na lavičce v centru Brna s novým objevem, tlacháme a najednou vidím, jak mi kameramen TV Nova míří přímo do ksichtu! Kameraman televize, kterou moje bláznivka sledovala každý večer. Z lavičky jsem vystřelil rychlostí blesku a od propoceného týpka s kamerou jsem se dozvěděl, že se jedná o nějaké doprovodné záběry do večerní reportáže a moje svolení nepotřebuje, protože se jedná o zpravodajství.

Cože? To jako fakt? Abych vás nenudil, stálo mě to litr, aby týpek roztočil filmový pás a záběry natočil znovu, tentokrát pochopitelně už bez mojí maličkosti. Pozor na objektivy a šmejdy z televize Nova!

Je fajn, když se člověk může poučit občas z chyb ostatních. Toto bolestivé ponaučení mi rozklíčoval kolega z práce.

„Hele, proč bych si nevyrazil s milenkou na jídlo do tohohle obchoďáku, když ta moje stejnak chodí nakupovat jen do Vaňkovky? “ tvrdil mi s pohledem tajného agenta britských služeb, kterému se zrovna podařilo zničit ruský plán na ovládnutí světa. Nedokázal jsem mu vysvětlit, že ukazovat se v obchoďáku s milenkou je prostě o hubu.

Vysvětlila mu to ale jeho křehotinka, která vyrazila za slevami mimo oblíbenou Vaňkovku a odpolení kávičku mu zpříjemnila fackou ve stylu Bud Spencer.

Nechat se načapat někde, kde hrozí vysoké riziko odhalení, je prostě debilní! Vyhledávejte méně frekventovaná místa a nikdy nespoléhejte na to, že ta vaše doma sedí od 8 do 18 hodin a čeká, až se její milovaný vrátí z práce.

Co jsme se tedy dnes naučili? Pojďme si to zrekapitulovat:

 • vypínejte snímání polohy v mobilu,
 • mažte uložené wifi sítě,
 • mažte uložená zařízení, se kterými si přes bluetooth vyměňujete data,
 • mažte fotky a videa uložená v mobilu, v počítači i v e-mailu,
 • dávejte pozor na to, jaké máte přátele na sociálních sítích,
 • mažte messengery, chaty, sms, komunikační prográmky a jejich historie,
 • nenavštěvujte s milenkou veřejná prostranství, kde vás může kdokoliv vidět nebo vyfotit,
 • nespoléhejte na obvyklý denní režim partnera a jeho zvyklosti.
Joomla SEF URLs by Artio