Sidebar

25
út, čen

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dovážka obědů, snídaní večeří a svačinek zejména ve městech, kde jsou desítky restaurací a obchodů s potravinami někdy i nonstop 24h, začínám nechápat a sledovat jisté problémy, které se přenáší do mnoha oblastí lidského života. Lidi řeší krabičkové diety, konzumují je u počítačů a v celodenním shonu si mnohdy ani neuvědomují, že přicházejí o něco důležitého. Prožil jsem si zkušenost s novou brněnskou službou RIOFOOD.cz a podívám se na ní svým vlastním drobnohledem. Bohužel zatím jen BRNO.

 

Možná nyní čekáte na rozsáhlý rozbor, recenzi. Ano čekáte správně. Lesní ovoce, maliny, tvaroh, ovesné vločky, chia, ořechy, kokos, banány, kakao, arašídové máslo, špenát, kozí sýr, avokádo, jogurt,...no prostě čerstvá zelenina, zdravé tuky, kvalitní bílkoviny a vy se budete den za dnem cítit lépe, štíhleji a svobodněji. 

riofood

O snídaních a svačinách bylo napsáno už tolik, že nemám zájem se opakovat či doplňovat. Kdo se o svůj jídelníček zajímá, ví jak je snídaně důležitá a co mají za smysl svačinky. Pokud se stále spokojíte s rohlíkem a šunkou ke snídani, koblížky ke svačině a na kancelářské židli vás už drží jen ocelové výztuhy, zamyslete se nejdřív nad tím co děláte a proč a jestli tu chcete žít ještě za 10 let. 

Jednoduché věci jsou efektivní a efektivní věci jsou levnější než si myslíte. Pokud začnete počítat do nákladů na svoje občerstvení i čas věnovaný jeho obstaráním, vymýšlením, tak dospějete k názoru, že hromady transmastných kyselin od pana Babiše vám přináší ještě pneumatiky kolem těla a pomalou dýchavičnou chůzi.

Není na čase se na svoje jídlo podívat jinak? Koncept riofood v Brně vám zajistí přesně to co potřebujete. Dostatek těch správných živin a kalorií v chutné dávce kaší, mixů, smoothies koktejlů, salátů a dalších pochutin v malých krabičkách, které vám ulehčí život. Naučíte se vnímat nové chutě a nové možnosti jídelníčku, které vám třeba časem umožní změnu celého životního stylu. 

Snídaně plná vitamínů, antioxidantů a proteinů za 75 Kč? No podívejte se na to kolik jste ráno nechali v pekárně za ty jedy co vám ničí život (transmastné kyseliny, přeslazené nemarmelády plné E, lepek,....). 

Naštěstí mohu vypovídat ze své zkušenosti. Já v pekárně den co den nechal díky snídani 60,- Kč a to jsem ještě musel strávit nějaký čas výběrem. Na postavě to bylo za dva roky sakra znát. Přišel však rozhodující den, kdy jsem tento zlozvyk utnul a ukončil s tímto způsobem stravování. Je velká škoda, že tento koncept je zatím jen v Brně, protože by si zasloužil i jiná města, ale rozvoji a expanzi brání jen zájem kancelářských krys.

Riofood má i politickou rovinu - přestaňte sponzorovat Agrofert a.s. a začněte podporovat mladé začínající podnikatele a svůj život. Dobrou chuť. 

 

riofood

 

 

Joomla SEF URLs by Artio