Sidebar

29
ne, bře

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zpoza zákulisí na světlo Boží se vyklubal pro někoho zcela zcestný, či směšný, zbytečný, nejasný, nepevný, nerez - spor, který může a nemusí mít konec. Týká se mého boje a mého dvouletého života budování a psaní. 

 

Psát článek ve dvě hodiny ráno, to už se mi dlouho z nespavosti nestalo. Ale ano, mohu si za to sám. Vyzval jsem některé webové stránky, aby odstranili obsah, který se k názvu GAMEE vztahuje, neboť neobdrželi povolení název GAMEE ve spojitosti s konkurenční "službou" díky majetkoprávnímu vlastnictví použít. Administrátor webu Evropa 2, mému názoru porozuměl a obsah odstranil. 

Pak jsem realizoval takový rychlý rozhovor s autorem na serveru LUPA.cz a článek byl na světě. Jsou tam sice ještě malé drobnosti, ale ty jsem předal čtenářům v komentářích. Jsou natolik nepodstatné, že nemá smysl se jim věnovat znovu. Pár hodin poté se ozval deník E15.CZ, který obsah jemně upravil a bez jména autora poslal dále. Ano pokud není uveden autor, dobře se píše, zvláště bez slušného chování v rámci oslovování.  

Tak jsem si říkal, že čím více se bude článek z LUPY přebírat, tak z něho vznikne nakonec obsah podobný obsahu na AHA.

V tomto směru krásně funguje služba Google Alerts. Neznáte? Taková chyba. Tento šikovný bonzáček vám na základě zadaných klíčových slov, spojení, které si nadatlujete do svého účtu zasílá reporty jakmile se někdo šustne a bude to mít návaznost na vaše zadaná spojení. Zadejte si jméno svého souseda, svoje, téma, událost, atd. a pravidelnost a do mailu vám budou chodit hlášky. Používám už xx let a výsledek se vždy vyplatil. V konkurenčním boji se můžete stát ještě rychlejší. 

Ale co, jede se dál. 

Joomla SEF URLs by Artio