Sidebar

29
ne, bře

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pravidelná pánská masturbace má na lidstvo blahodárnější a efektivnější vliv, než pravidelné čištění zubů. Nevěříte? Ano máte pravdu Hiltler si zuby nečistil, ale taky neonanoval. 

 

Vážené dámy, slečny, matky, babky. Vážení pánové. Mám pro vás dobrou zprávu. S klidným svědomím si masturbujte, protože tím zachráníte nejen své koule, ale i lidstvo. Pro rok 2018 si nedávejte předsevzetí, že zhubnete, ale že se do roku 2019 prohoníte. Vykašlete se na hlasy ve vaší hlavě, které vám tam podstrakávají moralisté.

Lékařské studie opět potvrdily, že tento typ rozkoše má mnoho pozitivních přínosů pro vaše zdraví a tím pádem i pro mír na světě, spokojené ženy a přátelské vztahy. Nejen koule vám budou vděčné. 

Průměrný muž zažije za svůj život asi 7200 ejakulací, přičemž plných 2000 z toho je při masturbaci. Jediný problém je, že toto téma je stále tabuizováno a tím, že se o tom nemluví, se to bere jako něco, co by se rozhodně dělat nemělo. Vždyť i někteří rodiče stále straší své děti, že jim při tom upadne penis. Rozhodně není důvod dělat z toho takovou vědu. A jak praví jedna známá hláška, každý někdy v životě onanoval, a kdo tvrdí, že ne, ten to dělá dodnes.

"Masturbace je součástí zdravého sexuálního života,"

Vemte "věc" do svých pevných rukou

Prevence rakoviny

Australská studie zveřejnila výsledky, kdy u mužů, kteří měli ejakulaci alespoň pětkrát do týdne, se o 1/3 snížilo riziko vzniku rakoviny prostaty. Důvodem je, že při "vrcholu" se z těla vyplavují toxiny, které by se jinak ukládaly v pohlavních žlázách. Chcete umřít na nějakou bouli u koulí? Ne.

Zánět prostaty

Masturbováním se z těla vylučuje sekret mužských pohlavních žláz. Když má muž delší pohlavní abstinenci, tento sekret ve žlázách, například v prostatě, stagnuje, zahušťuje se a může ucpávat vývody žlázek a způsobit otok prostaty. Mužům, kteří mají chronické záněty, se naopak tento druh rozkoše přímo doporučuje, obzvlášť pokud nemají pravidelný sex.

Větší výdrž

Pravidelný trénink přináší své ovoce. A je tomu tak i při sebeuspokojování. Pokud muži častěji masturbují, většinou si sami při vzrušování dělají pauzy, aby vydrželi co nejdéle a dosáhli většího orgasmu. Proto bychom měly být trpělivé, díky tomu vydrží déle i při společném milování.


Jak se má - má milenka

Tajemství ženské masturbace

Masturbace úspěšných


Lék proti bolesti

Při orgasmu se z těla vyplavují hormony, které dokonce zvládnou tlumit bolest. Už asi chápete, proč se muži večer nevymlouvají, že je bolí hlava tak jako nás.

Léčba deprese

Další výhodou je léčba deprese. Při masturbaci se totiž vyplavují endorfiny čili hormony štěstí a pohody. Také se uvolňují neurochemikálie jako dopamin a oxytocin. Postarají se o spokojenost a dobrou náladu. Někteří lidé mohou být na orgasmu dokonce závislí. V případě, že se vám zdá partner bez nálady, dopřejte mu chvilku soukromí, jistě bude spokojenější.

Zbavte se rýmy

Orgasmus a ejakulace spouští v těle fyziologické reakce, které vedou k uvolnění nosu při rýmě. A co je nejhorší smrtelnou nemocí u mužů? Rýmička!

Cukrovka

Jsou tu i takové studie, které potvrzují, že onanie je prevencí proti cukrovce 2. typu. Muži, kteří se oddávají radovánkám, snižují riziko onemocnění touto civilizační chorobou.

Posilujte svaly

K posilování svalů přispívá u obou pohlaví, u mužů ještě navíc zabraňuje předčasné ejakulaci. Budete-li pilní i v pokročilejším věku, inkontinence vám nehrozí.

Nespavost

Hlavním důvodem, proč se pořádně nevyspíme, bývá stres, kterému se denně vystavujeme. Není se čemu divit, že nejsme večer schopní vypnout a bez problémů usnout. I na to funguje masturbace. Pokud nemáte partnerku, která by vám od "tlaku" pomohla, dopřejte si orgasmus ve vlastní režii. Stres zmizí za několik okamžiků, vy spokojeně usnete a ráno se budete cítit jako znovuzrození.

Pevná imunita

Ejakulace zvyšuje hladinu hormonu kortizolu, a kortizol posiluje a udržuje vaši imunitu v dobrém stavu.

Větší plodnost

Odborníci se shodují, že při masturbaci se orgán lépe prokrvuje a získává lepší kondici. Navíc se zkvalitní i spermie. Pokud tedy máte problém s početím svého potomka, budete muset vzít iniciativu do "vlastních rukou".

Bez nevěry

A proč mužům ještě dopřát sebeuspokojování? Jedním z důvodů je také to, že mají dostatek rozkoše a nemají pak potřebu být nevěrní. Asi byste měly být v pozoru, pokud váš partner tráví více času na internetu a sleduje porno, ale v zásadě se nic hrozného neděje. Pořád to není sekretářka, která se vám uvelebila ve vaší ložnici.

Závěrem

Není pochyb o tom, že zdraví je to, k čemu si neustále přejeme při sebemenší příležitosti. Nevydeptaný chlap bez boulí a bez stresu a rýmy se spokojeným sexuálním životem s Ančou Dlańovkou, která mu plní i ty nejhlubší sexuální prožitky nemá potřebu mačkat červené čudlíky, střílet do lidí a vést války. Války vedli vždy a jen sexuální devianti, kteří žili v předsudcích, že si na něho nemohu sáhnout. Vzpomeňme Napoleona, Hitlera a Bushe a všechny jejich kamarády, kteří se smaží v pekle s boulema na koulích. 

Joomla SEF URLs by Artio