Sidebar

29
ne, bře

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trvalo to neskutečné tři roky a dnes přišlo rozhodnutí. Je pro mne sice nepříznivé, ale špatných zpráv v životě je stejné množství jako těch dobrých, protože tak to má být.

 

Boj o ochrannou známku Gamee, kterou jsem si registroval na projekt v roce 2015 dnes skončil mojí prohrou se společností Gamee Mobile s.r.o.. Ano mohl bych na dalším poli u správního soudu začt další bitvu, ale podle mého názoru, je za některými událostmi nutné udělat tlustou čáru a již s nimi neztrácet čas. Tolik času na tomto světě vyměřeného nemáme a nekonečné se odvolávání na všechny světové strany, ikdyž si člověk může myslet, že je v právu, nemá smysl. Tedy pokud se nejedná o život. Na světě jsou hezčí a důležitější věci, kterým se lze věnovat a nelpět tak nad papíry a razítky. 

Ochrnná známka na desítky činností, které jsem měl v plánu rozvíjet v rámci názvu GAMEE tak již není moje a jediné čemu se mohu věnovat v rámci tohoto projektu, je rozvíjení svých schopností psát a prudit. 

V týmu Gameeapp mají dnes určitě radost. Technicky jim to přeji a stejně tak jim přeji budoucí úspěch. Protože, ten kdo přeje tomu je přáno. Závist nechám někomu jinému. 

Ani si nebudu číst rozhodnutí předsedy ÚPV, které mi dnes přišlo. Moje advokátka v této věci učinila a to ikdyž jsme "prohráli" neskutečný výkon a její přehled v oblasti práva duševního vlastnictví, mne nenechá nikdy na pochybách, že jsem zvolil špatně - nemohl jsem ani při prohře zvolit lépe. Což nemohu říci o mých předchozích zkušenostech s advokáty. 

GAMEE jdi do světa a ukaž co umíš. 

Joomla SEF URLs by Artio