Sidebar

17
po, úno

BLOGEE
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jsem se podíval co se děje i v tom světě Gamee za novinky a nic zásadního se nezměnilo. Krásně nastartováno na prodej celé firmy společnosti Facebook a jedna novinka...

 

Společnost Gamee Mobile s.r.o. (nezaměňovat s gamee.cz) si ku příležitosti nenadálého vítězství ve sporu o ochrannou známku s neznámým brněnským bloggerem koupila americkou doménu gamee.com.

Zapomeňte na to, abyste se od nich dověděli za kolik, tak otevřená není ani sousedovic Anča. To vím asi jen já a malý spolek v úzkém vedení, zprostředkovatel, advokát a prodejce. Proč to vím já? Protože tu nabídku jsem dostal taky a dlouho jsem se smál. 

GAMEE: Konec bitvy

Nakonec doména na které nic a dlouho nic nebylo, probudila v náručí Gamee Mobile s.r.o. a za celých 2.200.000,- Kč - jej a nebudu daleko. Ano více než dva miliony byla nabízená a dlouho vysmívaná cena za doménu gamee.com. Já dostal nabídku 98.000 USD. 

Chápu, mně byla k ničemu a určitě mobilní platformě Gamee, která staví na mezinárodním měřítku a s miliardáři za prdelí je ku prospěchu mít něco tak pěkného, krátkého zaregistovaného. Podobný typ domény se jim zaplatí, protože když už ne prodejem projektu tak na výhradnosti. A že prý doménový bussiness skomírá. 

gamee com

 

 

Joomla SEF URLs by Artio