Sidebar

22
so, úno

Nejsem upřímně řečeno zastáncem dřevostaveb. Lidi, stavebníci se dnes dívají na dřevostavby tak, že je to levné a rychlé. Levně nabyl rychle pozbil. 

Zoufalý, až kritický nedostatek lidí ve stavebnictví se podepsal na extrémním zvýšení cen stavebních prací. Zatímco od roku 1996 do roku 2016 se průměrná cena stavebních prací na metr čtvereční u kancelářských budov prakticky nezměnila, za poslední dva roky stoupla o 50 procent, u bytových projektů až o 70 procent. Pozor ! Bude hůř. 

Je to už hodně dlouho co jsem psal kritiku a recenzi na poptávkové servery. Hodně jich naštěstí pochcípalo stejně jako slevomatů a beztak se některé B2B portály drží zuby a nehty. Bodejď by ne...

Hele človíčku, zamyslel si se někdy nad tím, co všechno tvoje ruka v životě dokázala? 

Všichni chlapi by se mohli zamyslet nad tím, proč masérovi ženy uléhají na stůl úplně nahé a ještě mu za to zaplatí. Když se masérovi občas přihodí, že tam ulehne i chlap, tak to je vyjímka a známka, že je dobrej. Napadla mne taková zajímavá úvaha, tak se s ní svěřím širokému čtenářstvu pěti lidí. 

Britský autor Graham Greene ve své knize "Způsoby útěku" z roku 1980 přesně vyjádřil, co většina spisovatelů ví, když má před sebou nepopsaný list papíru nebo sedí před prázdným monitorem počítače: „Psaní je forma terapie a někdy se divím, že všichni ti, kteří nepíšou, se dokážou vyvarovat šílenství, melancholie, paniky a strachu, které jsou člověku vlastní.“

 

Firmy začínají lapat po dechu, nedostává se jim pracovních sil, a tím pádem růstu a tím pádem peněz a tím pádem padají a padají. Ekonomové na rok 2019 nevěstí nic dobrého, takže firmám hází pod nohy ještě škaredější vyhlídky a blbou náladu. 

Můžete být nejlepší masér, masérka v širokém okolí a lidi se o Vás budou prát. Budou stát fronty a čekací lhůta se na masáže ve Všem salonu prodlužuje a prodlužuje. Trpělivý vydrží, vlezlí se vnutí na mimořádné hodiny, nespokojení budou stejně prudit a spokojení budou doporučovat. Všichni a bez vyjímky, ale za Vaše masáže budou muset platit. Slovo platit je nepěkné slovo, ale jinak to nelze.

Tak jsem se podíval co se děje i v tom světě Gamee za novinky a nic zásadního se nezměnilo. Krásně nastartováno na prodej celé firmy společnosti Facebook a jedna novinka...

První vlastní dům? To není jen střecha a cihly pod ní. Je to výsledek velkého odhodlání, dřiny, starostí, času i peněz a tvoří centrum nového života jeho majitele. O to víc zamrzí pochybnosti o správnosti rozhodnutí či poznání, která jsme měli vědět, než jsme začali stavět.

Nemohu k tomu najít pozitivní vztah. Je to jako vztah k politice. Nemám ji rád, ale bez ní by ten svět asi nefungoval. Zákazníci mají rádi masáže, mají rádi maséra a většinou nemají rádi zaměstnavatele. Aby si zaměstnavatel udržel v dnešní době zaměstnance musí vynaložit obrovské úsilí. Průzkumy ukazují, že mezi benefity pro spokojenost na pracovišti není na prvním místě výše mzdy.

Slevomat pro maséra? Trest.

Setkal se s nimi snad už každý. Jedná se o služby, které nabízí zákazníkům za nákup poukázek výrazné slevy. Dnes se podíváme na tuto formu podlezlého marketingu, který vám může spíše ublížit. 

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio