Sidebar

20
ne, říj

Všichni chlapi by se mohli zamyslet nad tím, proč masérovi ženy uléhají na stůl úplně nahé a ještě mu za to zaplatí. Když se masérovi občas přihodí, že tam ulehne i chlap, tak to je vyjímka a známka, že je dobrej. Napadla mne taková zajímavá úvaha, tak se s ní svěřím širokému čtenářstvu pěti lidí. 

Britský autor Graham Greene ve své knize "Způsoby útěku" z roku 1980 přesně vyjádřil, co většina spisovatelů ví, když má před sebou nepopsaný list papíru nebo sedí před prázdným monitorem počítače: „Psaní je forma terapie a někdy se divím, že všichni ti, kteří nepíšou, se dokážou vyvarovat šílenství, melancholie, paniky a strachu, které jsou člověku vlastní.“

 

Firmy začínají lapat po dechu, nedostává se jim pracovních sil, a tím pádem růstu a tím pádem peněz a tím pádem padají a padají. Ekonomové na rok 2019 nevěstí nic dobrého, takže firmám hází pod nohy ještě škaredější vyhlídky a blbou náladu. 

Můžete být nejlepší masér, masérka v širokém okolí a lidi se o Vás budou prát. Budou stát fronty a čekací lhůta se na masáže ve Všem salonu prodlužuje a prodlužuje. Trpělivý vydrží, vlezlí se vnutí na mimořádné hodiny, nespokojení budou stejně prudit a spokojení budou doporučovat. Všichni a bez vyjímky, ale za Vaše masáže budou muset platit. Slovo platit je nepěkné slovo, ale jinak to nelze.

Tak jsem se podíval co se děje i v tom světě Gamee za novinky a nic zásadního se nezměnilo. Krásně nastartováno na prodej celé firmy společnosti Facebook a jedna novinka...

První vlastní dům? To není jen střecha a cihly pod ní. Je to výsledek velkého odhodlání, dřiny, starostí, času i peněz a tvoří centrum nového života jeho majitele. O to víc zamrzí pochybnosti o správnosti rozhodnutí či poznání, která jsme měli vědět, než jsme začali stavět.

Nemohu k tomu najít pozitivní vztah. Je to jako vztah k politice. Nemám ji rád, ale bez ní by ten svět asi nefungoval. Zákazníci mají rádi masáže, mají rádi maséra a většinou nemají rádi zaměstnavatele. Aby si zaměstnavatel udržel v dnešní době zaměstnance musí vynaložit obrovské úsilí. Průzkumy ukazují, že mezi benefity pro spokojenost na pracovišti není na prvním místě výše mzdy.

Slevomat pro maséra? Trest.

Setkal se s nimi snad už každý. Jedná se o služby, které nabízí zákazníkům za nákup poukázek výrazné slevy. Dnes se podíváme na tuto formu podlezlého marketingu, který vám může spíše ublížit. 

Podnikatelský záměr: Masážní salon

Podnikatelský záměr je hned druhý krok, který musíte udělat po rozhodnutí se stát masérem. Není to jen o tom investovat do kurzu a získat certifikát. Pokud hned po kurzu nebudete masírovat a to na plné koule, vše zapomenete. O anatomii nemluvě. Podnikatelský záměr je soustava informací, která je důležitá jen pro jednoho člověka a to jste vy. Pokud jej budete chtít předložit v bance kvůli půjčce na rozjezd podnikání, fajn, ale o to víc se mu věnujte. 

Zřízení provozovny maséra

Rozhodnutí stát se profesionálním masérem, to je první krok na cestě, která každého maséra čeká. Cesta to je krásná, hladká, plná vůní, olejů a tepla.

Jeden můj dnes už bývalý kolega z Prahy se pustil do projektu, který má co dočinění s tím, co do sebe každý den nalévám po litrech. Pustil se do kafe ve všech jeho podobách. Na tomto poli mu přeji hodně úspěchů, protože to druhé pole, které obhospodařuje je stále plné plevelu. No, ale podívejme se na to co tolik milujeme bez růžových brýlí. 

Novinářská lůza minulý týden na hradě odrovnala krásně kosený anglický trávník jen aby se dozvěděla z úst šedivého vypelichaného vlka, jak tupá a deprimovaná hovada jsou. Technicky vzato při pálení ruské vlajky na hradě za jejich přítomnosti vyvolává otázku, jestli jim obstarožní stařík stojí za to. 

Další články...