Sidebar

21
út, led

Lákají vás pirátské bitvy, lodě střílející po sobě z ohromných děl, hákování, pití rumu a vůbec všechno, co k pirátskému životu patří? Pak určitě vyzkoušejte Sea of Chaos.

USB porty jsou dnes jistě nejrozšířenější možností připojení periférií. Možná jste ale ani netušili, k čemu všemu lze využít Váš USB port. V tomto článku najdete spoustu zajímavostí, jenž by Vám mohli usnadnit práci nebo jen proslunit den.

Používáte ICQ nebo jiný komunikační program či protokol? Víte jaké máte jiné možnosti? Víte jaké důvody by vás mohly vést k přechodu na Jabber?

Zajímavá novinka pro přátele zelené energie. Jedná se o bezdrátový set klávesnice s myší, ve kterém je klávesnice napájená sluneční energií.

Vytvoření nového účtu na GMailu už je možné i bez pozvánek. Google tuto možnost nově otevřel pro Evropu, Afriku, Brazílii a Blízký východ.

Komunikační program Skype prý získává pomocí jedné ze svých utilitek z BIOSu počítače informace, které jednoznačně identifikují konkrétní počítač. Proč to však dělá není jasné.

Jak vytvořit vlastní fotoknihu? Na to se podíváme v tomto článku, který pojednává o službě společnosti Fotolab s názvem CEWE FOTOKNIHA.

Webhostig Stable.cz vstoupil razantně do nového roku s novými službami a v novém kabátě. Hlavní změnou však neprošel jen vzhled, ale také poskytované služby, které se zaměřují na široké spektrum zákazníků v oblasti hostingu.

Sony Ericsson představil ultratenký model ze své řady mobilů-walkmenů s tloušťkou pouhých 9,4 mm. Prohlédněte si tohto krasavce za 12 tisíc v obou barevných provedeních v naší galerii.

Podle vyjádření Steva Jobse by společnost Apple uvítala úplné zrušení DRM ochran. Tento krok vidí jako přínosný pro celý hudební trh.

Po textovém editoru a tabulkovém kalkulátoru připravuje Google i nástroj pro přípravu prezentací. Jeho název bude pravděpodobně Presently a bude se samozřejmě opět jednat o webový nástroj.

Další články...