Sidebar

20
st, bře

Zpravodajský portál iDNES.cz pokračuje ve své expanzi do oblasti zábavních služeb a ohlašuje akvizici komunitního serveru Ukažse.cz. Po nedávné akvizici internetového fotoalba Rajče.net je to již druhý podobný krok společnosti MAFRA v tomto roce.

Grafických formátů pro ukládání různých obrázků je mnoho a málokdo se v nich vyzná. Které jsou v současné době nejpoužívanější a k čemu slouží?

Co bylo dříve k vidění jen ve sci-fi filmech, můžete mít na stole dnes i vy. Šikovné zařízení zvláště pro PDA, SmartPhony a podobná mobilní zařízení.

Na českém internetu startuje nový portál pro sdílení videí pod názvem N-JOY. Jedná se o určitou obdobou serveru YouTube, který je z podobných služeb asi nejznámější.

Moderní doba sebou přináší spoustu mobilních zařízení, která je třeba pravidelně dobíjet. Systém pro jejich bezdrátové nabíjení připravuje firma eCoupled a brzy se máme dočkat jeho prvního využití v praxi.

Před časem jsme přinesli zprávu o připravenosti produktů firmy Symantec na Windows Vista. Jak je to s jejich českými lokalizacemi?

BBC oznámila, že zpřístupní svoji původní televizní tvorbu ke stažení na internetu. Filmy budou ve vysoké kvalitě, chráněny proti proti neoprávněnému překopírovávání, a celá služba má být postavena na komunitním systému. (Zdroj: BBC)

Další články...