Sidebar

31
út, bře

Microsoft potvrdil dohady, že bude nabízet Vista Home Premium se slevou pro ty, kteří si koupí Vista Ultimate. To ovšem platí jen pro severní Ameriku a u nás se tak podobného bonusu asi nedočkáme.

Meebo je on-line služba, která umožňuje přístup k vašim oblíbeným komunikátorům přes web. Nyní získala na svůj provoz 9 milionů USD od firmy Draper Fisher Jurvetson, což slibuje další nadějný vývoj této služby. (Zdroj: Meebo)

Macy s procesorem Core 2 Duo již mají zabudovaný HW s podporou 802.11n. Pro jeho používání je však potřeba použít odemykací patch, který bude k dostání za necelých 5 USD. (Zdroj: AppleInsider)

Frekvence 1 spustila dvě nová internetová rádia, Romantiku a Legendy. Obě vysílají jen hudbu bez mluveného slova a posluchači mají možnost ovlivňovat skladbu programu pomocí známkování hraných písní.

Potřebujete si nahrát soubory na FTP server nebo je z něj naopak stáhnout? Vyzkoušejte FileZillu - FTP klienta, který je zdarma a kvalitní.

Ve Windows neexistují nastavení, která by nebylo možné změnit. Jen nejsou, kvůli bezpečnosti a stabilitě systému, přístupná běžnému uživateli. Lze se k nim ale dostat pomocí několika velmi podobných programů.

Pokud se zajímáte o Oracle, pak by vaší pozornosti neměl uniknout nový blog serveru SearchOracle.com.

Internet Explorer 7.0 je sice k dispozici poměrně dlouho, až nyní ovšem vychází v české verzi. Všem, kdo s instalací váhali, tak už nic nebrání v přechodu na nejnovější verzi.

Bude iPhone opravdu takovým průlomem ve světě mobilní komunikace, jak někteří předvídají, nebo mají pravdu spíše ti, kteří tvrdí, že jeho sláva bude mít jepičí život?

Pokročilý uživatel, který rozumí svému operačnímu systému a stará se o jeho stav, nepotřebuje k udržení čistých Windows žádný antivirus.