Sidebar

17
po, úno

Frekvence 1 spustila dvě nová internetová rádia, Romantiku a Legendy. Obě vysílají jen hudbu bez mluveného slova a posluchači mají možnost ovlivňovat skladbu programu pomocí známkování hraných písní.

Potřebujete si nahrát soubory na FTP server nebo je z něj naopak stáhnout? Vyzkoušejte FileZillu - FTP klienta, který je zdarma a kvalitní.

Ve Windows neexistují nastavení, která by nebylo možné změnit. Jen nejsou, kvůli bezpečnosti a stabilitě systému, přístupná běžnému uživateli. Lze se k nim ale dostat pomocí několika velmi podobných programů.

Pokud se zajímáte o Oracle, pak by vaší pozornosti neměl uniknout nový blog serveru SearchOracle.com.

Internet Explorer 7.0 je sice k dispozici poměrně dlouho, až nyní ovšem vychází v české verzi. Všem, kdo s instalací váhali, tak už nic nebrání v přechodu na nejnovější verzi.

Bude iPhone opravdu takovým průlomem ve světě mobilní komunikace, jak někteří předvídají, nebo mají pravdu spíše ti, kteří tvrdí, že jeho sláva bude mít jepičí život?

Pokročilý uživatel, který rozumí svému operačnímu systému a stará se o jeho stav, nepotřebuje k udržení čistých Windows žádný antivirus.