Sidebar

20
ne, říj

Mezi další pozoruhodné vynálezy velikána JdC jsou zbraně. Nejde ani tak o zbraně samotné, jako opatření, aby tyto nebyly zneužity.

Když si Albert Speer volil povolání, zůstal věrný rodinné tradici: stejně jako jeho dědeček a otec zvolil architekturu. Po studiích pracoval bez většího úspěchu v Berlíně.

Lze si jenom těžko představit, že vpravdě renesanční osobnost a duchovní titán, jako byl Jára Cimrman, by neučinil zásadní objevy i na poli kvantové fyziky, ale přesto je tomu tak. I když se v této oblasti Cimrman nijak neprosadil, neznamená to, že by v ní nezanechal nesmazatelnou stopu svého vizionářského génia.

Nedávno mne rozčílila zpráva, že skupina hloupých příživníků - senátorů podala ústavní stížnost proti zákonu, který zakazuje billboardy v okolí silnic. Jejich hlavním zdůvodněním je omezení svobody podnikání. Přičemž tím skutečným důvodem jsou osobní zájmy a zainteresovanost v tomto pokloudném reklamním byznysu.

Online seznamovacích aplikací není nikdy dost. Trh je velký a seznámit se na jednu či více nocí chtějí jak lidé sezdaní, tak svobodní. Každý z jiných důvodů a někdy jsou úsměvné. Recenzi na aplikaci Tinder jsem už psal, takže se dnes podíváme na Bumble, která je trošku jiná.

Znáte slovíčko "kamokeri" ?  v jistém nárečí znamená - finty, předstírání. - Proč si myslím, že Facebook je kamokeri? Předstírá totiž svojí užitečnost a zakrývá svoji skutečnou tvář. Nedávno jsem Facebook opustil a to po tolika létech, které některým čtenářům mohou připadat jako věčnost. Proč? - Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě. Po ránu, na louce, v létě po kvítku vztáhnu se nejmenším. Zašeptám, až se obejmu s ním: "Chlapečku bosý, nebe dlaň o tebe opřelo si kapičkou rosy, aby nespadlo."

Touhy lidí jsou nejrůznějšího charakteru, nedají se jasně vymezovat. Lidské sexuální tužby neznají hranic, každý člověk může nalézat požitek v jiné představě. Potěšení se může skrývat v představě agresivní ženy, muže s vagínou, lesby vypadající jako muž nebo transsexuálního gaye.

Sexting je aktuálním společenským fenoménem, na nějž je třeba najít adekvátní odpověď. Ač v médiích je oblíbeným tématem, pozornosti odborné právní veřejnosti zatím uniká. Trend extingu je rozšířen zejména mezi teenagery, kteří si často plně neuvědomují rizika, včetně závažných trestněprávních sankcí, kterou s sebou takovéto chování potencionálně nese. 

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Vytáhneme článek z roku 2007, který bude předskokan k rozsáhlému článku na téma Facebook. Na emag.cz, který se před dvěmi lety transformoval do podoby gamee.cz vyšel v roce 2007 článek na téma Facebook. Výkonný ředitel společnosti Google, Eric Schmidt, se letos dostal do čela ankety vyhlášené deníkem The Guardian TOP 100. To by nebylo ani tak zajímavé jako to, že se do ankety dostal i FaceBook. Komunitní síť plná vašich budoucích kamarádů. Třeba autora článku.

O tom jak důležitý je odpočinek a relaxace slyšíme dnes a denně. Avšak ruku na srdce, kdo se tímto heslem opravdu řídí? V dnešní době převážná většina lidí vnímá slovo odpočinek, spíše jako nutné zlo. Já taky, až do jistého momentu.

Další články...