Sidebar

31
út, bře

Nedávno mne rozčílila zpráva, že skupina hloupých příživníků - senátorů podala ústavní stížnost proti zákonu, který zakazuje billboardy v okolí silnic. Jejich hlavním zdůvodněním je omezení svobody podnikání. Přičemž tím skutečným důvodem jsou osobní zájmy a zainteresovanost v tomto pokloudném reklamním byznysu.

Online seznamovacích aplikací není nikdy dost. Trh je velký a seznámit se na jednu či více nocí chtějí jak lidé sezdaní, tak svobodní. Každý z jiných důvodů a někdy jsou úsměvné. Recenzi na aplikaci Tinder jsem už psal, takže se dnes podíváme na Bumble, která je trošku jiná.

Znáte slovíčko "kamokeri" ?  v jistém nárečí znamená - finty, předstírání. - Proč si myslím, že Facebook je kamokeri? Předstírá totiž svojí užitečnost a zakrývá svoji skutečnou tvář. Nedávno jsem Facebook opustil a to po tolika létech, které některým čtenářům mohou připadat jako věčnost. Proč? - Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě. Po ránu, na louce, v létě po kvítku vztáhnu se nejmenším. Zašeptám, až se obejmu s ním: "Chlapečku bosý, nebe dlaň o tebe opřelo si kapičkou rosy, aby nespadlo."

Touhy lidí jsou nejrůznějšího charakteru, nedají se jasně vymezovat. Lidské sexuální tužby neznají hranic, každý člověk může nalézat požitek v jiné představě. Potěšení se může skrývat v představě agresivní ženy, muže s vagínou, lesby vypadající jako muž nebo transsexuálního gaye.

Sexting je aktuálním společenským fenoménem, na nějž je třeba najít adekvátní odpověď. Ač v médiích je oblíbeným tématem, pozornosti odborné právní veřejnosti zatím uniká. Trend extingu je rozšířen zejména mezi teenagery, kteří si často plně neuvědomují rizika, včetně závažných trestněprávních sankcí, kterou s sebou takovéto chování potencionálně nese. 

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Vytáhneme článek z roku 2007, který bude předskokan k rozsáhlému článku na téma Facebook. Na emag.cz, který se před dvěmi lety transformoval do podoby gamee.cz vyšel v roce 2007 článek na téma Facebook. Výkonný ředitel společnosti Google, Eric Schmidt, se letos dostal do čela ankety vyhlášené deníkem The Guardian TOP 100. To by nebylo ani tak zajímavé jako to, že se do ankety dostal i FaceBook. Komunitní síť plná vašich budoucích kamarádů. Třeba autora článku.

O tom jak důležitý je odpočinek a relaxace slyšíme dnes a denně. Avšak ruku na srdce, kdo se tímto heslem opravdu řídí? V dnešní době převážná většina lidí vnímá slovo odpočinek, spíše jako nutné zlo. Já taky, až do jistého momentu.

Znáte baladu "O očích topičových" od Jiřího Wolkera? Kousek vám pustím na nohu: Utichly továrny, utichly ulice, usnuly hvězdy okolo měsíce a z města celého v pozdní ty hodiny nezavřel očí svých jenom dům jediný, očí sých ohnivých, co do tmy křičí, že za nimi uprostřed strojů, pák, kotlů a železných tyčí dělníků deset své svaly železem propletlo, aby se ruce a oči jim změnily ve světlo.

Celé dva roky a pár malých dní trval soudní spor o ochrannou známku GAMEE, kterou jsem si zaregistroval 20.05.2015. Je tomu skoro dva dny, co jsem obdržel písemné vyhotovení rozhodnutí, ve kterém byly zamítnuty všechny námitky protistrany a bez možnosti neustále opakujícícho se odvolávání a odvolávání.

Dalo se to čekat. Tedy to, že po vašich zaměstnavatelích vás začnou lustrovat na sociálních sítích i banky a úvěrové společnosti. Půjčit dva miliony do saka oblečenému náckovi už brzo nebude možné. Je silným novým trendem posledních měsíců, že banky stále častěji prohlížejí sociální sítě žadatelů o úvěr. Nevhodný obsah na Vašem Facebooku či Instagramu může být důvodem ke komplikacím a dokonce i k úplnému zamítnutí úvěru. Co je nevhodným obsahem? 

K tomu aby člověk mohl pravidelně a úspěšně sportovat je třeba si vytvořit pozitivní motivaci. Proč tolik, proč dnes, proč...moje motivace je jasná a její součástí je poděkování lidem kolem mne či podpora některého z projektů EEP.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio