Sidebar

23
po, zář

Evropa 2 spustila tři nová, stylově zaměřená rádia - Heavy, Lowrider a Movin´. Jejich vysílání není přerušováno ani vstupy moderátora ani reklamou.

Průměrná cena filmu ve formátu WMV s DRM je 45,- Kč na 24 hodin. Služba je dostupné jen pro zákazníky využívající připojení nebo hlasové služby od VOLNÝ. (Zdroj: tisková zpráva)

Kromě programu Tweak UI, který ve Windows zpřístupňuje jinak skrytá nastavení, je možné použít pro jejich změnu i dalších programů třetích stran. Jaké to jsou a co umí oproti Tweak UI navíc?

Microsoft potvrdil dohady, že bude nabízet Vista Home Premium se slevou pro ty, kteří si koupí Vista Ultimate. To ovšem platí jen pro severní Ameriku a u nás se tak podobného bonusu asi nedočkáme.

Meebo je on-line služba, která umožňuje přístup k vašim oblíbeným komunikátorům přes web. Nyní získala na svůj provoz 9 milionů USD od firmy Draper Fisher Jurvetson, což slibuje další nadějný vývoj této služby. (Zdroj: Meebo)

Macy s procesorem Core 2 Duo již mají zabudovaný HW s podporou 802.11n. Pro jeho používání je však potřeba použít odemykací patch, který bude k dostání za necelých 5 USD. (Zdroj: AppleInsider)

Frekvence 1 spustila dvě nová internetová rádia, Romantiku a Legendy. Obě vysílají jen hudbu bez mluveného slova a posluchači mají možnost ovlivňovat skladbu programu pomocí známkování hraných písní.

Potřebujete si nahrát soubory na FTP server nebo je z něj naopak stáhnout? Vyzkoušejte FileZillu - FTP klienta, který je zdarma a kvalitní.

Ve Windows neexistují nastavení, která by nebylo možné změnit. Jen nejsou, kvůli bezpečnosti a stabilitě systému, přístupná běžnému uživateli. Lze se k nim ale dostat pomocí několika velmi podobných programů.

Pokud se zajímáte o Oracle, pak by vaší pozornosti neměl uniknout nový blog serveru SearchOracle.com.

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio