Sidebar

20
st, bře

Tento krátký seriál bude ukázkou několika technik využívaných v klasické kriminalistice. Dnes se podíváme na optická zkoumání.

O transgender umění, transexuálních performarech, dokonce i o gay-umělcích již bylo napsáno velké množství ať už uměleckých či faktografických prací. A ve většině knih o homosexualitě jako takové či o (ať už jakkoli významných) homosexuálních osobnostech je většina textu věnována gayům. 

Tak by mohla znít první věta autora při návštěvě komunity v nějakém léčebném ústavu. Množství e-mailů, které denně obdržíte, které pošlete a které vymažete, výrazně ovlivňuje psychický stav a může způsobovat závislost, které je mnohdy velmi těžké se zbavit.

Život bez svátků je jako dlouhá cesta bez hospod.“ Tuto větu pronesl antický filozof Demokritos. Tento článek je věnován mladíkům, kteří letos dodrželi staré české tradice a v zapadlé severočeské vesnici (Lom) pokáceli májku. Starostka Lomu Bc. Kateřina Schwarzová tento staročeský akt tradic nazvala za nevhodný-nemravný-neetický (Nepevný, Nejasný, nechutný, Nerez).

Pokud bychom si měli položit otázku, zda jsme finančně gramotný národ, je velice pravděpodobné, že by většina z nás odpověděla, že nikoli. Jak taky můžeme být, když už každé novorozeně, které právě přichází na svět, má už na krku svůj díl státního dluhu aniž by chápalo smysl peněz.

Ustanovení nového občanského zákoníku o lichvě a neúměrném zkrácení jsou jedny z institutů, které mají přispět k ochraně slabší strany. Na otázku, kdo je slabší strana, nám však zákonodárce neposkytl žádnou jasnou definici. 

Masturbace je vhodným kardiovaskulárním cvičením, prevencí proti rakovině prostaty i pomocníkem proti stresu. McKinleyho zdravotní centrum při University of Illinois se výzkumem masturbace zabývá dlouhodobě. 

Celá evropská kultura staví ve své podstatě na křesťanských základech. Křesťanství a katolická církev dominovaly na tomto území již od středověku. V daném vlivu a kontextu byly také stanoveny fundamentální pojmy v oblasti partnerských vztahů. Křesťanství zakódovalo jediný správný partnerský vztah, kterým bylo manželství. 

Když potká sob soba, mají radost oba. Když se potkají tři sobi, vyhrává ten co má za zadkem miliardy. Nájem bytů BD Merhautova, nebo spíše podnájem, bude zajištěn "profesionální" servisní společností na některém z inzertních realitních webů. 

Cíle článku: Polemizovat s mysliteli, kteří zkoumali lidskou přirozenost. Zhodnotit jejich názory, vyvrátit je, či je potvrdit. Vytvořit obraz lidské přirozenosti a zhodnotit, jestli je kapitalistický systém vhodným uspořádáním pro společnost – pro individua s touto přirozeností. 

Smrt člověka je přirozenou součástí života a jedna z mála životních jistot. Z pohledu práva je objektivní právní skutečností, která je nezávislá na vůli zůstavitele. Smrtí člověka končí jeho biologický život, stejně tak zanikají některá práva a povinnosti.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio